Yeni İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Binası Yapılacak

Pamukova’ya yıllardır hizmet veren ancak yetersiz kalan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Binasının yenisi yapılacak

Yeni İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Binası Yapılacak

Pamukova’lı Çiftçilere hizmet veren ancak eski ve yetersiz olan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binası yerine yenisi yapılacak. Bir süredir yeni hizmet binasının yapılması için çalışmalar sürüyordu. Geçtiğimiz hafta yapılan ihale süreci sonrasında yeni binanın yapılması için çalışmalar hızla devam edecek.

Çiftçilere hizmet veren ancak eski ve yetersiz olan eski binanın yerine 2 katlı 210 m2 16 odası bulunan modern ve daha kurumsal olarak hizmet vermeye başlayacak.

İlçe Başkanı Fatih Akın Müjdeyi Verdi

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın yeni yapılacak olan Pamukova İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü binasının Pamukova’lı çiftçilere ve vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

İlçe Başkanı Akın yaptığı açıklama da “ Pamukova Çiftçisine yıllardır hizmet veren İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün yeni hizmet binasının ihalesi yapıldı. İhaleyi kazanan firma tarafından itiraz süresi bitiminde yer teslimi ile yapım başlayacak ve 6 ay gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanacak.

Pamukova için her zaman her şeyin en güzelini en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Çiftçimizin modern ve daha iyi hizmet almasını sağlanacak. Tüm toplantılarda dile getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Pamukova üreten bir ilçe ve daha iyisin için koşturmaya devam edeceğiz. Şimdiden Pamukova’mıza ve Çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 13:48
YORUM EKLE