banner292
banner298

Pamukova'da Çıkan Kavgada 1 Ağır Yaralı 1 Tutuklama

Sabaha karşı meydana gelen kavgada bir kişi ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Pamukova'da Çıkan Kavgada 1 Ağır Yaralı 1 Tutuklama

Alınan bilgilere göre Pamukova D-650 karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda sabaha karşı üç kişi arasında kavga çıktı.

Sabaha karşı saat 04:30 sıralarında Ş.B ve E.A D-650 karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda konuşmak için çağırdıkları S.M ile daha önceki husumetlerinden dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Ş.B ve E.A akaryakıt istasyonun tuvalet kısmında S.M’yi darp etmeye başladılar.

Jandarma'dan Kaçamadılar

Akaryakıt istasyonunda bulunanların araya girmesiyle kavga sona erdi. Kavgadan sonra Ş.B ve E.A olay yerinden uzaklaştı. Ağır olarak yaralanan S.M ise 112 sağlık ekipleri tarafından önce Pamukova Devlet Hastanesine oranda da Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. S.M’nin durumunun ciddi ve bilincinin kapalı olduğu öğrenildi. Pamukova Jandarma ekiplerinin olay sonrası sıkı takibiyle Ş.B ve E.A sabah saatlerinde evlerinde gözaltına alındı.

Bir Kişi Tutuklandı

Ş.B ve E.A Pamukova İlçe Jandarma ekiplerince ifadesi alındıktan sonra Pamukova Adliyesine sevk edildi. E.A mahkeme tarafından serbest bırakılırken Ş.B tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Kaynak: İHA PAMUKOVA / ULUSAL HABER

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 18:58
YORUM EKLE