banner292
banner298

Pamukova’da 19 Mayıs Bayramı Coşku ile Kutlandı

Pamukova'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 99. Yılı Kutlamaları Yapıldı.

Pamukova’da 19 Mayıs Bayramı Coşku ile Kutlandı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 99. Yılı Kutlamaları bugün 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Atatürk Heykeli Önünde İstiklal Marşı okunması ve saygı duruşu yapılması ile başlandı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program da gençlik konuşması yapıldı ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve gençliğin Ata’ya cevabı bütün öğrenciler hep birlikte okudu.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Pamukova Belediyesi Başkanı Cevat Keser, Garnizon Komutanı Oktay Eren, Pamukova İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Alpaydın, Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Esma Yavaşca, Pamukova Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Atmaca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Kutlamalarda öğrencilerin okuduğu şiirler dinleyicilerden büyük alkış aldı. Pamukova'da buluna spor kulüpleri ile öğrencilerin sergilediği harman dalı gösteri büyük beğeni topladı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 99. Yılı Kutlamalar okullarda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyelerinin ödüllerini vermesi ile sona erdi.


TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!
 Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 14:52
YORUM EKLE