banner303

Pamukova Sınırında Cinayet! 1 Ölü 1 Ağır Yaralı

Pamukova İznik karayolu rampası üzerinde cinayet işlendi.

Pamukova Sınırında Cinayet! 1 Ölü 1 Ağır Yaralı

Alınan bilgilere göre saat 09.00 sıraların da Pamukova - İznik kara yolunda Osmaneli Ericek Mahallesi yakınlarında meydana geldi.

Bir ağacın altında çalılıkların içinde kanlar içinde yerde yatan biri erkek biri kadın iki kişiyi gören vatandaşlar Sağlık ekipleri ile Jandarmaya haber verdi.

Olay yerine Pamukova İlçe Jandarma ekipleri ile 112 acil sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen 112 ekipleri kanlar içinde bir erkek ve bir kadının yerde yattığını gördüler. 112 ekipleri vücudunun çeşitli yerlerinden bıçak darbeleri ile defalarca bıçaklanan 30 yaşlarındaki Ozan R ile 28 yaşındaki Bediha R. ile karşılaştı. Yapılan incelemelerde erkeğin öldüğünü belirlerken, yanında yine bıçak darbeleri ile yatan kadının ağır yaralı olduğunu tespit ederek 112 ambulans ile önce Osmaneli Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesine daha sonra Bilecik Devlet hastanesine kaldırdılar.

Osmaneli Cumhuriyet Savcılığı ve Jandarma ekipleri bıçak darbeleri ile öldürülerek yol kenarına bırakılan Ozan R. ve bıçakla ağır yaralanan Bediha S.nin fail veya faillerini yakalamak için çok yönlü soruşturma başlattı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya / Özel Haberi

YORUM EKLE