banner292
banner298

Pamukova Halkı Gün Boyu İğrenç Kokuya Maruz Kaldı

Mübarek Ramazan ayının 2. günü Pamukova’da gün boyu yayılan koku herkesi rahatsız etti.

Pamukova Halkı Gün Boyu İğrenç Kokuya Maruz Kaldı

Pamukova’da bulunan Özel Katı Atık İşleme Tesisi’nden yayılan koku ile Pamukova gün boyu kötü ve oldukça ağır olan kokunun etkisi altında kaldı.

Pamukovalılar İsyan Etti

Mübarek Ramazan ayının 2. Günü öğle saatlerinden sonra başlayan ağır ve yoğun olan pis koku adeta Pamukova’yı etkisi altına aldı. Özellikle Pamukova Cumhuriyet Mahallesi, Karapınar Mahallesi başta olmak üzere Pamukova’nın hemen hemen her yerinde etkili olan oldukça pis olan bu koku Pamukova’lıların tepkisine neden oldu.

Özellikle Ramazan ayında olunması ve oruç tutulmasından dolayı yayılan kötü koku insanları daha çok rahatsız etti. Pamukova Kent Park'ta ve evlerinin balkonun oturan vatandaşların duydukları yoğun kötü koku sonrası tepsiki oldukça sert oldu.

Sosyal Medya’dan Büyük Tepki

Yayılan kokudan rahatsız olan onlarca Pamukovalı sosyal medya üzerinden yayılan kokudan dolayı şikâyetlerini dile getirdi. PamukovaMedya WhatsApp ihbar hattına gelen mesajlar ile kokunun ne kadar yoğun ve kötü olduğunu belirten Pamukova’lılar yıllardır sorun haline gelen bu durumun Siyasiyerin ve yöneticilerin biran önce el atarak bu durumun son bulmasını istediklerini belirttiler.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya / Özel Haberi

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 01:06
YORUM EKLE