banner292
banner298

Pamukova'da Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yılı Kutlandı

Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü Pamukova 15 Temmuz Demokrası meydanı Atatürk Anıtı önünde düzenlenen program ile kutlandı.

Pamukova'da Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yılı Kutlandı

Pamukova'da Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle saat 10.00'da  Pamukova 15 Temmuz Demokrası meydanı Atatürk heykeli önünde düzenlenen törenlerle kutlandı.

Kutlama törenine Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne Başkomiser Esma Yavaşça, Belediye Başkan yardımcısı Osman Yılmaz, İlçe Garnizon Komutanı Oktay Eren, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Alpaydın, siyasi parti liderleri, daire amileri, polis memurları ve aileleri katıldı.

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne Başkomiser Esma Yavaşça Atatürk anıtına çelenk koyması ile başlayan tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Daha sonra Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne Başkomiser Esma Yavaşça Türk Polis Teşkilatı'nın 173. yıl dönümü ile alakalı günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Tören sonunda protokol ve vatandaş Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek, Pamukova İlçe Emniyet Müdürü makamında ziyaret ederek tebrikleri kabul etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300