Pamukova'da İlhan Karayaka Cinayetinde İlginç Detaylar!

Pamukova da kaybolduktan 4 gün sonra tabanca ile vurulmuş halde bulunan İlhan Karayaka cinayetinde ilginç detay ortaya çıktı...

Pamukova'da İlhan Karayaka Cinayetinde İlginç Detaylar!

Pamukova da 4 gündür kayıp olan ve daha sonra Cumhuriyet Mahallesi Dua meydanı sokağa 500 metre uzaklıkta Karandere kenarında patika yolda amaca oğlu Mertan K tarafından öldürülerek başından silahla vurulmuş halde bulunan İlhan Karayaka cinayetinde ilginç ayrıntılar ortaya çıktı.

Ölmüş annesine küfür ettiği için İlhan Karayaka’yı babasına ait Glock marka 9 milimetre silahla kafasından vurduğunu itiraf eden Mertcan K. İlhan Karyaka’nın kaybolduğunun duyulması üzerine, İlhan Karyaka’yı bulmak için arama faaliyetlerine katıldığı ortaya çıktı.

İlhan Karayaka’nın ağabeyi ile arama faaliyetine katılan Mertcan K’nın amacasının oğlu İlhan Karyaka’yı başından vuruktan sonra, cep telefonunu alarak, evde İlhan Karayaka’nın yattığı yatağın altına sakladığı belirlendi.

İlhan Karyaka’nın amcası Faruk K’nın oğlunun cinayette kullandığı silahı çekiç ile kırıp tahrip ettiği ve cinayeti işleyen oğlu Mertcan K’ya silahı ana hendeğe atmasını söylediği, Mertcan K’nın ise arkadaşları ile silahı ana hendekte ( Sulama kanalı) sazlıkların içine attığı ortaya çıktı.

Ayrıca  cinayet kurbanı İlhan Karayaka’nın cenazesinde tutuklanan amcası Faruk K’nın cenazede ön saflarda olduğu ve en çok üzülen ve ağlayanlar arasında olduğu belirlendi.

Kaynak : PamukovaHalk / İsmail Çetintaş

YORUM EKLE