Pamukova'da Daha Önce Tartıştığı Kişiyi Silahla Vurdu! 1 Ölü

Pamukova Çarşı Camii yanındaki çay bahçesinde Fahri A. kavgalı olduğu arkadaşının ensesinden ve sırtından tabancayla vurarak öldürdü.

Pamukova'da Daha Önce Tartıştığı Kişiyi Silahla Vurdu! 1 Ölü

Pamukova'da 77 yaşındaki bir şahıs, 15 gün önce tartıştığı arkadaşını çay bahçesinde otururken tabancayla vurdu. Saldırgan kaçarken, vurduğu arkadaşı ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre olay 12.30 sularında Pamukova ilçe merkezindeki Çarşı Camisinin yanındaki çay bahçesinde meydana geldi. 65 yaşındaki Fevziye mahallesinden büyükbaş hayvancılık yapan Ahmet Er, arkadaşlarıyla çay içtiği sırada arkadaşı olduğu öğrenilen Fahri A.'nın (77) silahlı saldırısına uğradı.

Fahri A.'nın 7.65 mm çapındaki tabancayla ateş ettiği Ahmet Er, ensesi ve sırtına isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. Ahmet Er, 112 Acil Sağlık Ambulansıyla Pamukova İlçe Hastanesine götürüldü.
Ahmet Er tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olayın ardından ara sokaklara girerek izini kaybettiren Fahri A. bir süre sonra polis tarafından yakalandı.

ARKADAŞ İKEN KAVGA ETMİŞLER

Fahri A. ile Ahmet Er'in arkadaş oldukları, olayın gerçekleştiği çay bahçesinde her zaman birlikte oturdukları ancak 15 gün önce henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı tartıştıkları ve kavgalı oldukları öğrenildi.

kUZvls.jpg
kUZ1RQ.jpg
kUZmhb.jpg
kUZGyS.jpg
kUZp4G.jpg

Kaynak : PamukovaHalk / İsmail Çetintaş

YORUM EKLE