banner303

Pamukova Belediyesi Şehit Kabirlerine Onarım Yaptı

Pamukova Belediyesi tarafından Pamukova'da bulunan Şehit kabirlerine onarım yaptı.

Pamukova Belediyesi Şehit Kabirlerine Onarım Yaptı

Pamukova Belediyesi tarafından Pamukova'da bulunan şehit kabirlerinin onarımları yapıldı.

Bu vatan canları vefa eden şehitlerimizin mezarlıklarını ziyaret eden Pamukova Belediyesi ekipleri bakıma gereksinim duyulan mezarların çevre düzenlemesi, bayrak yenilenmesi, bayarak direği dikilmesi gibi gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdi.

Pamukova Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, tertemiz bir vatan ve mukaddesatlarımızı için hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizin kabri şeriflerinin bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ilçe merkezimiz ve mahallelerimizde bulunan şehit mezarlarının peyzaj, mermer taşların temizlenmesi, bayrak direği dikilmesi ve bayrak yenilenmesi, çevre güzelleştirme gibi çalışmaları yerine getirildi. Vatan savunmasında hayatını kaybeden şehitlerimizin kabirlerinin bakımlarını özveriyle ve titizlikle yapıldığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz; " Belediye Başkanımız Cevat Keser beyin talimatlarıyla bütün şehit mezarlarımızın bakımlarını yaptık. Onlar için ne yapsak azdır. Onların bizler üzerindeki hakkını hiç bir zaman ödeyemeyiz. Bu vesileyle şehitlerimizi bir kez daha rahmet minnet ve şükran duygularıyla yad ediyor, hayatta olan gazilerimize de sağlıklı uzun ömürle diliyorum" dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doç. Dr. Fikret ER
Doç. Dr. Fikret ER - 9 ay Önce

Merhaba
Her zaman huzur içinde yattığını ve Pamukova halkına emanet olan, mezarına en iyi şekilde bakıldığını bildiğimiz Babam Şehit Komiser Tevfik Er'in kabrine yapılan ziyaret ve bakımdan dolayı ailecek şükran ve sevgilerimizi tüm yetkililere iletmek isterim. Teşekkür ederiz. Tüm şehitlere bu vesile ile Allahtan rahmet diler, gazilerimize de sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim.

Seher Er
Seher Er - 9 ay Önce

Mekanı cennet olsun o yattıkça vatana millete zeval gelmesin