banner292
banner298

KANSERDER Moral Kahvaltısında Buluştular

Nurcan Vural KANSERDER ile birlikte, Sakarya’da lösemiler ve diğer kanser hastaları ile ailelerine yönelik moral kahvaltı programı düzenlendi.

KANSERDER Moral Kahvaltısında Buluştular

Sakarya Serdivan İlçesi Esentepe mahallesinde işletmecilik yapan Nurcan Vural KANSERDER ile birlikte, Sakarya’da lösemiler ve diğer kanser hastaları ile ailelerine yönelik moral kahvaltı programı düzenlendi.

Sakarya Serdivan İlçesi Esentepe mahallesinde işletmecilik yapan Nurcan Vural ve KANSERDER ile birlikte, Sakarya’da lösemiler ve diğer kanser hastaları ile ailelerine yönelik kahvaltı programı düzenlendi. Serdivan Esentepe Mahallesi masal bahçem tesisinde düzenlenen moral kahvaltısında, İşletme sahibi Nurcan Vural, şunları söyledi, böyle güzel programlarda tabii ben ev sahipliği yapmak istiyorum. Benim için çocuklar ve anneler çok önemli. Biz buraya zaten çocuklar ve anneler için yaptık. Rabbin hepinize şifa versin, tabii bende sizleri burada ağırlamaktan ve sizlerle birlikte olmakta mutluluk duyacam.

Sakarya KANSERDER yönetim Kurulu Başkanı Nihal Akar, bu gün yine üyelerimizle ve hastalarımızla hep birlikteyiz. “Umutluğa Çicek Acıyor” sloganıyla çok mutluyuz. Kanserde farkındalık oluşturmak açısından için bir çok program ve etkinliğini hayata geçiriyoruz. Kanserin en birinci şekillerinden biriside moral! Biz bunu çevremizde ve ailemiz dede yaşıyoruz. Bu gün burada kanser tedavisi gören hastalarımıza en iyi şekilde moral vermeye çalıştık. Bir birlikte güçlüyüz. Diyoruz ki böyle güzel yürekler var oldukça biz kanseride yeneriz ve kansere karşı el ele diyoruz. Haydi Türkiye deyip çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizleri bugün kanser hastalarımızla tesisinde ağırlayan Masal Bahçem işletme sahibi Nurcan Vural’a teşekkür ediyorum.

Kanser tedavisi gören hastalar ise verilen moral yemeğinden olduk ca mutlu olduklarını ve bizlere böyle moral verildiği taktirde bizler hep birlikte kanseri yeneceğiz dediler.

Program sonunda KANSERDER Başkanı Nihal Akar İşletme sahibin Nurcan Vural’a bir teşekkür belgesi verdi.

Mehmet KARAKAŞ

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300