Belediye Başkanı Cevat Keser "Hedef %70 ve Fazlası" Dedi

Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER gittiği her yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Parti’ye ve Cumhur İttifak’ına en az %70 oy istiyor.

Belediye Başkanı Cevat Keser "Hedef %70 ve Fazlası" Dedi

24 Haziran Seçimleri için en erken startı veren Pamukova Belediye Başkanı Cevat KESER gittiği her yerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Parti’ye ve Cumhur İttifak’ına en az %70 oy istiyor.

Hafta içi bir dizi programa katılan Başkan Belediye Başkanı Cevat Keser hafta sonu da vatandaşlarla bir arada geliyor.

Başkan Keser Pazar günü Pınarlı, Bacı Mahallerinde düzenlenen Geleneksel Hıdırellez pilavlarına ve Kurtalan Yaylası’nda Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından yapılan Atış Bayramına katılarak yüzlerce kişiyle bir araya geldi. Vatandaşın yoğun ilgi ve alaka gösterdiği Başkan Keser yer sofrasında hayır pilavını tattı, atış şenliklerinde nişan aldı ve vatandaşlarla semaverde demlenen çaydan yudumladı.

Geniş bir halk kitlesiyle bir araya gelen Başkan KESER belediye ve hükümet olarak köylere yapılan hizmetlerden bahsetti. Türkiye’nin son dönemde büyük bir atılım gerçekleştirdiğinden bahseden Keser, bu atılımların artarak devam etmesi ve 2023 hedeflerine ulaşılması için sizlerden Ak Parti’ye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a %70 oy ve daha fazlasını istedi.

24 Haziran'daki seçim, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara dur demek için atılan en doğru adımdır. Pamukova olarak her daim ülkemizin geleceğine, AK Partimize ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a en güçlü ve etkili desteği verildiğini bu seçimde de en güçlü desteğin yeniden verileceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 23:36
YORUM EKLE