Başkan Övün O Fotoğraf İçin " Daha Güzel Pamukova İçin Beraberiz "

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ile Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik'in İstanbulda çekilen fotoğrafı için açıklama geldi.

Başkan Övün O Fotoğraf İçin  " Daha Güzel Pamukova İçin Beraberiz "

Geçtiğimiz günlerde Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün ile birlikte Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik İstanbulda makam aracında çekilen fotoğraf basına servis edilmiş ve eleştirilmişti.

Bunun üzerine Pamukova Belediye Başkanlığından bir açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada Pamukova için çalışıldığını vurgulayan Başkan Güven Övün " Aynı partinin ilçe başkanı ve belediye başkanı anlaşamıyorken biz Pamukova için parti gözetmeksizin çabalıyoruz.

Bu fotoğraf Ankara Ekspresi’nin Pamukova’ da durmasını sağlamak için TCDD Haydarpaşa Bölge Müdürlüğü’ne bir dizi görüşme için gittiğimizde çekilmiştir. Yazıldığı gibi sefa için değil memleket için bir yolculuktur.Eskinin devrik sözde kurt siyasetçileri,yeninin nakliye firmasının başdanışmanları canını dişine takıp memleket için çalışan gençlerle uğraşacağına Konya’dan , Adana’dan, Kayseri’den dönüş yükü var mı onu takip etsin.

Biz enerjimizi fitne fesat için değil, daha güzel bir Pamukova için harcıyoruz. " denildi.

Pamukova için yapılacak olan bu girişimin siyasi bağlam taşınmadan yapıldığına dikkat çekildi. Bu açıklamaya Pamukovalılar büyük destek verdi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet TOKAÇ
Ahmet TOKAÇ - 4 hafta Önce

Kardeşim bırakın bu işleri Mevzu PAMUKOVAM ise gerisi teferruat. Şer güçlerinin ne dediği önemli değil tabiki tetikçilerininde.ALLAH aşkına bırakın PAMUKOVA mızı GERÇEK PAMUKOVA SEVDALILARI YÖNETSİN.

Bahceci
Bahceci - 3 hafta Önce

Herkes işine baksın bir yere giderken izin alacağımız merciler ne zaman eskiler oldu.itürür kervan yürür kendinr gel pamukova halkı yolunuz açık olsun gençler

Hamit VURAL
Hamit VURAL - 3 hafta Önce

Birlik kuvvet doğal,sizleri bu davranisinizdan dolayı kutluyorum