Başkan Keser ve Muhtarlar Toçoğlu'nun Düğününde

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser ve Pamukovalı Muhtarlar Zeki Toçoğlu'nun oğlu düğününe katıldı.

Başkan Keser ve Muhtarlar Toçoğlu'nun Düğününde

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun oğlu ile Ankara Valisi Ercan Topaca'nın kızının düğününe katılım büyük oldu.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, ilçe yönetimi ve Pamukovalı muhtarlar ile bir araya gelerek düzenlenen düğüne katıldı.

Düğün törenine, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Sakarya milletvekilleri, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, eski Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ile sanat, siyaset ve spor camiasından çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Keser Soylu ile Poz verdi

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser bulduğu her fırsatta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile sık sık bir araya geliyor. Daha önce İstanbul’da düzenlenen düğünde yine Soylu ile birlikte görüntüler vermişti.

Dün akşam yine düğünde bir araya gelen  Belediye Başkanı Cevat Keser ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir süre sohbet ettikleri gözlerden kaçmadı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE