Ayşenur Yiğit Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

Pamukova’da geçtiğimiz gün vefat eden Ayşenur Yiğit Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi.

Ayşenur Yiğit Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

Cumartesi günü Pamukova D-650 karayolunda bir araç içerisinde sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden rahatsızlanan ve sonrasında vefat eden 19 yaşındaki Ayşenur Yiğit bugün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Derebaşı Camisinde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında 19 yaşındaki genç kız gözyaşları arasında toprağa verildi.

Merhumenin cenaze namazına Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser katıldı ve Ayşenur Yiğit’in babasını uzun süre teselli etti.

PamukovaMedya ailesi olarak merhumeye rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
pamukovalı
pamukovalı - 10 ay Önce

ne garip değilmi eyyy pamukova!!!!! rahmetli fakir olunca cevat keser den başkası yok cenazede!!! ama ölen zengin kelli felli olaydı dolar taşardı menfaatçilerle hey gidi heyyy ölümlü dünyaaaaa!

Ahmet
Ahmet - 10 ay Önce

Evet Başkanı cenazelerde eleştirenler utansın zengin fakir demeden her cenazede bulunmakta.Ne diyelim diğer siyasilere kapak olsun Allah razı olsun Sayın başkanım

ahmet
ahmet - 10 ay Önce

özellikle sayın başkanı kutluyorum.zengin,fakir ayrımı yapmaddan hastave cenazelere katılmaktadır buda insanlık ve yüksek bir erdemdir.diğer siyasilere örnek olsun