Pamukovalı Tatanglar Şampiyonluk Maçı İçin Yola Çıktı

Bu akşam Sakaryaspor’un, Fatih Karagümrükspor’la oynayacağı TFF 2. Lig final mücadelesi için Bursa’ya taraftar göçü başladı.

Pamukovalı Tatanglar Şampiyonluk Maçı İçin Yola Çıktı

Bugüne kadar sayısız deplasmanda Sakaryaspor’a destek veren Pamukovalı Tatangalar, Bursa Arena stadında bu akşam Saat.21.30 da oynanacak Sakaryaspor-Fatih Karagümrükspor TFF.2.Lig final karşılaşması için coşkulu bir taraftar grubu ile yola çıktılar.

Çarşı camii önünde toplanan Pamukovalı tatangalara Bilecik Osmaneliden Osmanelili Tatangalarda destek verdi.  Pamukovalı Tatangalar Çarşı cami önünde  hatıra fotoğrafı çekildikten sonra toplu halde meşaleler ve tezahüratlar eşliğinde Pamukova demokrasi meydanına yürüdüler. Meydanda tezahürat ve sloganlar atan Tatangalar otobüslerle Bursa’ya hareket ettiler.

Pamukovalı Tatangların yanı sıra Sakarya ve İlçelerinden Sakaryaspor’un Bursa Arena Stadında oynayacağı final maçı için onlarca otobüs, özel araç  Pamukova D-650 kara yolundan Bursa’ya ulaşmak için yola çıktı. Yeşil siyahlı bayraklarla süslenmiş onlarca otobüs, özel araç Pamukova-iznik-

Yenişehir-Bursa kara yolunu adeta yeşil siyaha boyadılar. Güzergah üzerindeki yollarda polis ve Jandarma ekipleri geniş güvenlik tedbirleri aldı.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE