Pamukova1968 Spor Hazırlık Maçları İle BAL'a Hazırlanıyor

Pamukova1968 BAL ligine hazırlık karşılaşmasında Karamürsel Spor’a 1-0 yenilmesine rağmen oynadığı futbol ile iyi yolda olduğu sinyallerini verdi.

Pamukova1968 Spor Hazırlık Maçları İle BAL'a Hazırlanıyor

2018-2019 sezonunda Süper Amatör Lig de play-offlarda şampiyonluk ipini göğüsleyip Bölgesel Amatör Lig’e Adını yazdıran Sakarya temsilcisi Pamukova1968 ile Kocaeli temsilcisi Karamürsel Spor BAL ligi hazırlık karşılaşmasında Pamukova Atatürk stadında karşı karşıya geldiler.

Kısıtlı bütçesi ile BAL liginde mücadele edecek olan Pamukova1968, parmak ısırtan bütçesi ve futbolcu kadrosu ile dikkat çeken Karamürsel Spor karşısında ortaya koyduğu futbol ile iyi yolda olduğunun sinyallerini verdi. Karşılaşmanın ilk yarısında rakibi ile başa baş mücadele eden Pamukova1968

Spor, karşılaşmanın ikinci yarısının 65 dakikasında yeni katılan bazı futbolcuları  denemek için yaptığı değişiklikler sonrası 75. Dakikada Karamürselspor dan Oğuzhan’ın golüne engel olamadı ve 1-0 yenik duruma düştü.

Golden sonra beraberlik golüne çok  yaklaşan Pamukova1968 iki pozisyondan yararlanmayınca karşılaşma Karamürsel Spor’un 1-0 galibiyeti ile sona erdi.

Pamukova1968 ikinci hazırlık maçında oynadığı futbol ile her şeye rağmen BAL liginde iddiasını sürdüreceğinin sinyalini verdi.

BAL ligi temsilcimiz Pamukova1968 25Ağustos Pazar günü Saat: 16.00 da Pamukova Atatürk Stadında hazırlık karşılamasında Pendik Spor ile karşılaşacak.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE