Pamukova 1968 Spor Kulübü'den Basın Açıklaması

Pamukova 1968 Spor Kulübü yeni sezon hazırlıkları öncesi bir basın basın açıklamasını yaparak teşekkür etti.

Pamukova 1968 Spor Kulübü'den Basın Açıklaması

Pamukova’yı Süper Amatör Lig’de temsil eden Pamukova 1968 Spor Kulübü yeni sezon öncesi hazırlıklarda Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser'e şimdiden teşekkür etti.

Pamukova 1968 Spor Kulübü sosyal medya hesabından yapılan basın açıklamasında :

" BAŞKAN CEVAT KESER PAMUKOVA EVLATLARININ MÜCADELESİNDE HER ZAMAN TÜRBÜNDE SOYUNMA ODASINDA SPORCULARIMIZLA BİRLİKTE İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE BERABER OLDU YILLARCA PAMUKOVASPORDA SPORCU VE KAPTAN OLARAK İLÇEMİZE HİZMET EDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ BÜTÜN SPOR BRANŞLARINA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİNİ BİLİYORUZ.

2018- 2019 SEZONUNDA YİNE HERYERDE BERABER OLMAYA DEVAM EDECEĞİNİ,HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİNİ HER ORTAMDA BELİRTMEYE DEVAM EDİYOR. İLÇEMİZ GENÇLERİN VE HERKESİN. SPOR YAPABİLECEĞİ BİR YAŞAM ALANINI FAALİYETE GEÇİRECEĞİNİ İFADE ETTİ TAKIMIMIZIN BU SEZONDA BAL LİGİNE YÜKSELMESİNİ ARZU ETTİĞİNİ BELİRTTİ KULÜBÜMÜZ BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN ,HALKIMIZDAN VE KURUMLARIMIZDAN ALACAĞI DESTEKLE PAMUKOVAMIZI EN GÜZEL AKSİYONLA TEMSİL EDECEKTIR.

PAMUKOVAMIZ TARAFTARI VE İDARECİLERİYLE BİRLİKTE ÇALIŞMALARINI VE PROGRAMLARINI YAPMAKTADIR. YAPACAĞIMIZ TRANSFERLER PAMUKOVAMIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKTİR.

GEÇEN YIL YAKALAMIŞ OLDUĞUMUZ BAŞARIDA SPORCULARIMIZIN EMEĞİ BÜYÜKTÜR. BUNUN BİLİNCİNDE OLARAK ,BU BAŞARIYI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ. BUNU YAPARKEN İLÇEMİZİN DİNAMİKLERİYLE BERABER BAŞARACAĞIZ

BÜYÜK DÜŞÜN PAMUKOVA. YAŞASIN PAMUKOVA EVLATLARI " denildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE