banner292
banner298

Başbuğ Alparslan Türkeş Turnuvası Finali Yapıldı

Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Başbuğ Alparslan Türkeş Halı Saha turnuvasında şampiyon belli oldu.

Başbuğ Alparslan Türkeş Turnuvası Finali Yapıldı

Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanlığı Tarafından düzenlenen Başbuğ Alparslan Türkeş 100’üncü Yıl Halı Saha Futbol Turnuvası finali dün akşam 3K Özgür Elektrik ve Çelik Emlak arasında saat 19:00 ‘da oynan maç ile son buldu.

Turnuva İstiklal Marşı ve Afrin Operasyonunda şehit olan askerler için Saygı Duruşunun ardından Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu başlama vuruşu ile başladı.
Final maçına Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Ülkü Ocakları Pamukova İlçe Başkanı Umut Gül,  MHP Pamukova İlçe Başkanı Arif Çakıl, MHP ilçe Başkanları ve İlçe Ocak başkanları ile sporseverlerin katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan final müsabakasında turnuvanın şampiyonu Çelik Emlak oldu.  3K Özgür Elektrik ikinci, Alparslan Gençlik ise üçüncü oldu.

Turnuvanın Sonunda şampiyonluk kupasını ve madalyaları Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, ikinci takıma MHP Pamukova ilçe Başkanı Arif Çakıl ve üçüncü olan takıma Alparslan Gençliğe kupa ve madalyalarını Ülkü Ocakları Pamukova ilçe Başkanı Umut Gül takdim etti.

Turnuva sonunda İlçe Ocak Başkanı Umut GÜL turnuvaya katılım sağlayan tüm takım ve sporculara, turnuvada takımlara sponsor olan Pamukova esnaflarına teşekkür etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 11:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayiptir
Ayiptir - 1 yıl Önce

Neden turnuva yaptiniz o zaman direkt sampiyon ilan etseydiniz hani diger takimlarin neden bilgisi yok emre sahinlerin takimi nerede cumhur ocallarin ki nerede
Ayiptir...