banner292
banner298

Pamukova'lı Prof. Dr. Volkan Tuğcu Dünya'da İlki Başardı

Pamukova’nın guru kaynağı Prof. Dr. Volkan Tuğcu Dünya’da yeni bir yöntem buldu ve hastalarına şifa dağıtıyor.

Pamukova'lı Prof. Dr. Volkan Tuğcu Dünya'da İlki Başardı

Pamukova’lı Prof. Dr. Volkan Tuğcu daha önce Dünya’da yapılmamış yeni bir tekniği geliştirerek prostat hastalarına tedavi uyguluyor. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı olan Tuğcu yeni geliştirdiği teknik sayesinde prostat hastalarını tedavi ediyor.

Daha önce mesane kanseri olan ve daha sonrada prostat kanserine yakalanan hastasını tekrar tedavi etmek istese de mevcut tedavi yöntemleri ile gerçekleşemedi.

Dünya’da İlki Başardı

Pamukova’lı Prof. Dr. Volkan Tuğcu aynı bölgenden ameliyat edilemeyecek olan ve diğer uzmanlar tarafından da incelenen hastası için robotik cerrahi ile tedavisini buldu.

A Haber’e açıklama yapan Prof. Dr. Volkan Tuğcu buldukları yeni tedavi yönteminin Dünya’da ilk olduğunu ve birçok ülkeden bu tedavini yöntemini öğrenmek için kendilerine başvurduklarını söyledi.

İşte o röportaj:

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 00:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA YURDAGİDİŞ
MUSTAFA YURDAGİDİŞ - 1 yıl Önce

Abimizle gururduyuyoruz başarılarının devamını diliyorum Allah başarılarının devamını getirsin Allah yardımcısı olsun

Bergin orzan
Bergin orzan - 1 yıl Önce

Pamukovalı olması çok daha gurur verici

Bekir Özçelik
Bekir Özçelik - 1 yıl Önce

Değerli ilim insanı,Değerli hemsehrim Volkan hocamı;Insanlığa verdiği önemli çabadan- katkıdan dolayı yürekten tebrik ederim.Bu habere ulaşmama vesile olan,Değerli hemsehrim,dostum Eşref kardeşime sevgilerimi sunarım.En kısa zamanda görüşmek--tanımak dileğiyle,size Ve ekibinize,çalışmalarınızda başarılar dilerim.Allah'a emanet olunuz.