Pamukova Devlet Hastanesine 2'si Uzman 4 Doktor

Pamukova İlçe Hastanesine 2’si uzman doktor olmak üzere 4 doktor ataması yapıldı.. Atama sayısının 6'ya çıkması bekleniyor.

Pamukova Devlet Hastanesine 2'si Uzman 4 Doktor

Pamukova da en çok eleştirilen kurumlardan biri olan Pamukova İlçe Hastanesine 2’si uzman doktor, 2’si acil doktoru olmak üzere 4 doktor ataması yapıldı. Atanan doktorlardan 3’ü göreve başlarken 1’i ise önümüzdeki günlerde göreve başlayacak.

Ataması yapılan uzaman doktorlardan 1’i dahilliye uzman, diğeri ise Çocuk doktoru olduğu açıklandı. Kadın Doğum doktor ataması için ise kısa zamanda yapılması bekleniyor.

Ataması yapılan doktorlardan 2 acil doktoru ile Dahiliye Uzmanı göreve başlarken, Çocuk doktorunun ise kısa zaman içinde göreve başlayacağı belirtildi.

Atmalar ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik, 2’si uzman, 2’si acil doktoru 4 doktorun atmasının yapıldığı ifade ederek “ Hastanemizin doktor ve personel açısından güçlendirilmesi için yaptığımız görüşmeler sonunda atamalar yapıldı. İlçe Hastanemiz ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. İleriki günlerde bir Kadın Doğum Uzmanı, bir Diş doktoru takviyesi daha olmasını bekliyoruz. İnşallah yeni hastane binamız açıldığında Pamukova’mız personel, doktor ve malzeme eksiği olmayan modern, ihtiyaçları karşılayabilen bir hastaneye kavuşacak. “ dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE