Yücen'in Pamukova Bayramlaşmasında Dikkat Çeken İsimler Vardı

Pamukova da Ak Parti İlçe Teşkilatının bayramlaşma programına katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Pamukovalılara müjdeler verdi.

Yücen'in Pamukova Bayramlaşmasında Dikkat Çeken İsimler Vardı

Ramazan bayramı dolayısı ile Ak Parti İlçe Teşkilat binasında yapılan bayramlaşma programına katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Pamukova için önemli açıklamalarda bulunup müjdeler verdi.

Bayramlaşma da dikkat çeken isimler vardı..

Ak Parti İlçe Teşkilat binasın da gerçekleşen bayramlaşma programına İlçe Başkanı Burak Çelik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Bayram, yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri, Partililer, muhtarlar katılırken, yerel seçimlerde Saadet Partisi saflarında yer alan eski belediye başkanı Hikmet Ferudun Turan,eski Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şen,  eski Ak Parti İlçe Başkanı ve Saadet Partisi Belediye meclis üyesi Muhittin Akın gibi isimlerinde bayramlaşma programda yer alması dikkat çekti.
İlçe Teşkilatı,, Belediye Meclis üyeleri , partililer ve muhtarlarla bayramlaşan Ekrem Yüce Pamukova’ya yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdi.

“Pamukova benim evim..”

Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce, Pamukova da okula gidip, burada oturduğunu, burada büyüdüğünü, bir çok akrabasının ve dostunun bulunduğunu ifada ederek, Pamukova’nın evi olduğunu söyledi.

Yüce, “Pamukova’mızın ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışacağız..”

Yüce, yerel seçimler öncesi Pamukova dan gelen taleplere cevap vermeye çalıştıklarını ifade ederek “ Bayramdan sonra Pamukova’nın sorunlarını masaya yatıracağız. Açılması gereken yollar var. Grup yollarımızdan yapılaması gerekenleri programa alacağız. En acil neresi ise acil olan yerden başlayacağız. Grup yollarından asfaltlanmamış yol bırakmayacağız. Kentsel dönüşüm alanları varsa bunları çözmeye çalışacağız. Piknik alanı, mesire alanı yapmamız gereken yer varsa onları yapmaya çalışacağız. Bunun yanında camiler ve okullar ile ilgili acil ihtiyaçlar varsa bu konuda katkı sağlamaya çalışacağız. Pamukova’mızın genel manadaki ihtiyaçlarını elimizden geldiği kadar cevap vermeye gayret edeceğiz “ dedi.

Yüce, “Sosyal Gelişim Merkezi ve Stadı yapacağız..”

Büyükşehir belediye başkanı Yüce, Pamukova’ya Samek veya sosyal gelişim merkezini kurmaya çalışacaklarını söyledi.Sporla ilgili olarak Pamukova stadının yenileme çalışmalarının devam ettiğini tribünlerin yeniden yapılacağını açıkladı.

Yüce, “Termal su için çalışmalar yapılacak. Seracığın merkezi olacak..”

Yüce Pamukova da hazineye ait yerde 400 metre yer altında termal su olduğunu bununla ilgili çalışmaları yapacaklarını ifade ederek “ 400 metreden sıcak suyu sondajla çıkarmak için çalışacağız. Eğer sıcak suyu çıkarırsak seracılığı burada geliştireceğiz. 1000 dönümlük alanda sera oluşturmayı planlıyoruz. Pamukova Adapazarı’nın ve İstanbul’un sebze deposu haline gelecek. Seracılığın merkezi yapmayı planlıyoruz. Pamukova da tarımla ilgili ne yapılması gerekiyorsa tarım il müdürlüğü gibi, tarım bakanlığı gibi çalışacağız. “ dedi.

Yüce, “Sakarya da bir kapınız var. Artık siz Sakarya’ya yabancı değilsiniz.”

Hizmetlere susamış olan Pamukova’nın hizmetlere kavuşacağını ifade eden Yüce, “ Bu konuda geri adım atmayacağız. Bunun sözünü veriyorum. Şunu bilin ki Sakarya da artık kardeşiniz var. Sakarya da bir eviniz var. Sakarya da bir kapınız var. Artık siz Sakarya’ya yabancı değilsiniz. Sakarya da sizi temsil edenler var. Bu temsili en iyi şekilde yerine getirmeye gayret edeceğiz “ dedi.

Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce daha sonra Belediye Meclis üyeleri ve muhtarla kısa bir toplantı yaptıkatan sonra İlçeden ayrıldı.

BAYRAMLAŞMADA BU MÜJDELERİ BÖYLE VERDİ..

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE