Saadet Partisi Güven Övün'ün Adaylığını Açıklandı

Saadet Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Pamukova Belediye Başkan adaylarını Eczacı Güven olduğunu resmen açıkladı.

Saadet Partisi Güven Övün'ün Adaylığını Açıklandı

Pamukova Saadet Partisi İlçe Teşkilatında düzenlenen aday tanıtım programına Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Osman Ünlü, İl Yönetim Kurulu üyesi Ömer Ayhan, İlçe Başkanı Kemal Taş, İlçe Teşkilatlanma Başkanı Ahmet Şen, yönetim kurulu üyeleri, partililer katıldı.
Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Osman Ünlü Sakarya da 16 İlçede belediye başkan adayı çıkaracaklarını, 8 İlçede adaylarını açıkladıklarını ifade ederek “ Pamukova da güzel bir kardeşimizi aday olarak gösteriyoruz. Pamukova da adayımız Eczacı Güven Övün  “ dedi.

Güven Övün, “ Pamukova da bir yangın var bu yangına kova kova su dökmek lazım “

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı ise 5 sene önce siyasete atıldığını, iki defa Ak Partiden Belediye Başkanı aday adayı olduğunu ancak nasip olmadığını ifade ederek “ Nasip Saadet partisinden aday olmakmış. Artık bu iş Saadet Partisi, Ak Parti, CHP olayından çıktı. Pamukova da bir yangın var bu yangına su dökmek lazım. Kova kova su dökmek lazım. Bu kova suyu kimin getirdiği önemli değil. Hangi partiden olursa olsun gelinsin bu yangına bir kova su dökülsün.  Ben bu mücadeleyi sizin tanıdığınız Eczacı Güven olarak sürdüreceğim “ dedi.

Övün seçim sloganlarını açıkladı..

Siyasi partilerin sloganlarının çok önemli olduğunu ifade eden Güven Övün,  “ Bende bazı sloganlar düşündüm. Bunlardan bir tanesi “ Oyunu gördün, oyundan sorumlusun “ , “ Bu safer Saadete bu sefer kurtuluşa. “  Sosyal Medyada genç arkadaşlarımız bir slogan yazmış “ Güven için evet  “  buda çok hoşuma gitti “ dedi.

Övün, “ Yönetim anlayışlarımızı dört temel direk üzerine oturtulacağız; Hukuk, Adalet, Mantık, Fayda”

Övün, Saadet Partililere bundan sonra kendisinden çok duyacakları dört kelimeyi de açıkladı. Övün  yönetim anlayışlarının dört temel direk üzerine oturtulacağını ifade ederek “ Hukuk, Adalet, Mantık, Fayda.  Bundan sonra bu kelimleri çok duyacaksınız. Hiçbir işimiz hukukun dışına çıkmayacak. Bütün işlerimizde adaletli olacağız. Bu bana oy vermiş vermemiş. Bu benim adamım bu benim adamım değil. Bütün herkese eşit mesafedeyiz. Çünkü ben Allah nasip ederse bütün partilerde oy alacağım. Yaptığımız işlerde her zaman mantıklı hareket edeceğiz. Danışmaya ve istişareye çok önem vereceğiz.Herkesi dinleyeceğiz.  Son olarak da Fayda. Yapacağımız işlerde Pamukova’nın yaranını düşüneceğiz. Kişilerin yararından ziyade, toplumun yararı göz önünde bulundurulacak “ dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün’ün konuşması partilerden alkış aldı.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Güven Övün’ün adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına daha da hız vereceklerini, 31 Mart’a kadar gece gündüz demeden, ev, ev, sokak, sokak, mahalle mahalle gitmedik yer girilemedik hane bırakmayacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BELEDİYECİ
BELEDİYECİ - 8 ay Önce

HAYIRLI OLSUN BAŞKANIM,BİZLER BU HAMLEYİ DAHA ÖNCE AK PARTİDE GÖREV YAPMIŞ KİŞİLERDEN BEKLİYORDUK AMA CESARETLİ OLAMADILAR SİZİ CESARETİNİZDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM.SİZE DESTEK OLMAK İSTEYİPTE BAZI NEDENLERDEN DOLAYI? YANINIZDA OLAMAYACAKLAR VAR ONLARIN OYUDA SİZİNLE BUNA EMİN OLUN.SİZ BÜTÜN PARTİLERDEN İYİ BİR OY ALICAKSINIZ AYRICA ÇOK SAYIDA AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYINDAN ÇOK SAYIDA MEMNUN OLMAYAN SEÇMENDE SİZİNLE.PAMUKOVADA ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI,SİZ DEĞİŞİMİN EN GÜÇLÜ ADAYISINIZ,ARTIK SİYASİLERİN BEN ADAY YAPTIM OLDU ANLAYIŞINI PAMUKOVADA DEĞİŞTİRECEĞİZ HALKIN İRADESİNİ PAMUKOVADA GÜÇLÜ KILACAĞIZ

İlahi adalet
İlahi adalet - 8 ay Önce

Akp+CHP+SP+İyi+Halk=Güven övün

HALK
HALK - 8 ay Önce

MARKETCİNİN SEÇTİĞİ DEĞİL PAMUKOVALILARIN ŞEÇTİĞİ BAŞKAN OLUCAKSIN

Akhisarli
Akhisarli - 8 ay Önce

ADAYINA GUVEN, PAMUKOVA ICIN HAREKETE GEC...

Eleştirmen
Eleştirmen - 8 ay Önce

Hayırlı olsun Güven Bey, Artık Pamukova kazanacak.