banner292
banner298

“ Proje Eski Belediye Başkanına Ait ”

Pamukova 'Altın Kaynak' töreninde konuşan Şaban Dişli Proje eski başkanındı. Keser, öylede böylede kesiyor dedi...

“ Proje Eski Belediye Başkanına Ait ”

Pamukova Doğalgaz " Altın Kaynak " Töreninde konuşan Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Doğal gaz projesinin eski belediye başkanı H.Ferudum Turan'ın projesi olduğunu belirterek, nasip olmadığını ihalenin üç defa iptal edildiğini söyledi. Milletvekili Dişli  Cevat Keser'in öyle de, böyle de kestiğini söyleyerek hizmette ayrım yapmadıklarını söyledi.

Dişli " Proje eski belediye başkanının ama.. "

Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli yaptığı konuşmada Doğal gaz projesinin eski belediye başkanı H.Ferudum Turan'ın projesi olduğunu belirterek, nasip olmadığını ihalenin  üç defa iptal edildiğini söyleyerek " EPDK başkanımızın gayretleri  ve Akmercan şirketinin büyük özverisi ile bu proje gerçekleşiyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Dişli " Keser öyle de, böyle de kesiyor "

Milletvekili Dişli, Belediye başkanı Keser'in öylede böyle de kestiğini söyleyerek " Biz hizmette ayrım yapmıyoruz. Tabiki seçimler kıran kırana geçti. Başkanımız seçildikten sonra bizim başkanımızdır. Çünkü bizim anlayışımız da " Halka hizmet etmek. Hakka hizmet etmek " prensibi vardır" dedi.

"Belki başkanla rakip olacağız!"

Belediye başkanı Cevat Keser'in girişimleri ile kendilerini iteklercesine yönlendirmesi ile Pamukova'ya çok güzel hizmetleri vereceklerini söyledi. Dişli " Önümüz de bir seçim var belki başkanla rakip olacağız. Ama seçilen başkanın başımızın üstünde yeri vardır " dedi. (Haber-Foto-Video: PamukovamedyaHaber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300