Pamukovalılar Erdoğan'a Destek İçin Miting Alanına Akın Etti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri öncesinde Sakaryalılarla buluştu.

Pamukovalılar Erdoğan'a Destek İçin Miting Alanına Akın Etti

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri kapsamında Sakarya’ya mitingine gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan destek olmak, sesine ses katmak için her zaman olduğu gibi yine Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in öncülüğünde yüzlerce Pamukovalı Sakarya Demokrasi Meydanına akın etti.

15 Temmuz Demokrasi Meydanında saat 12.00’da Belediye Binası önünden, Başkan Cevat Keser arafından tahsis edilen araçları dolduran Pamukovalılar büyük bir kalabalıkla Demokrasi meydanında yerlerini aldılar.

Belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve STK’lar eşliğinde mitinge katılan Başkan Kesr hedeflerinin Pamukova’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve AK Parti’ye %70 ve üzeri oy çıkarmak olduğunu yineledi.

Mitinge katılanlara teşekkür eden Başkan Cevat Keser “Pamukova ve Sakarya yine kendine yakışanı yaptı ve meydanlar hemşerilerimize yetmedi. Bu vesileyle Mitinge katılım sağlayan AK Parti Pamukova Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma, Muhtarlarımıza, STK’larımıza, İlçe Teşkilatımıza, Gençlik ve Kadın Kollarımıza ve bütün hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE