Pamukovalı Muhtarlar ve Fatih Akın Ankara'ya Gitti

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın ve Muhtarlar TBMM de gurup toplantısına katıldı.

Pamukovalı Muhtarlar ve Fatih Akın Ankara'ya Gitti

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın parti yönetimi ile birlikte ve Pamukova'lı bazı muhtarlar ile birlikte TBMM'de düzenlenen Ak Parti Gurup toplantısına katıldı.

TBMM'de düzenlenen grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı dinledikten sonra muhtarlar Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın’ın öncülüğünde mecliste Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Ayhan Sefer Üstün ve Şaban Dişli ve ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile görüştükten sonra ziyaretlerini tamamladılar.

Muhtarlar mahallerinin sorunlarını, tarım, sağlık, spor ve eğitim ile alakalı taleplerini birinci ağızdan vekillere aktardılar.

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın yaptığı açıklamada " Bugün İlçemize Hizmet etmek için canla başla çalışan kıymetli Muhtarlarımızla Beraber TBMM de gurup toplantısına katılıp Cumhurbaşkanımızı dinledik.Daha sonra Sakarya Miletvekillerimizin ev sahipliğinde meclis toplantı salonunda bir araya gelerek ilçemizile iligili Tarım,Sağlık,spor ve eğitim konularında sıkıntıları sorunları paylaşarak , yapılması , tamamlanması ve hızlandırılması gereken konularda destek istedik Sıcak İlgi ve alakalarından dolayı kıymetli Milletvekillerimize ilçemiz adına teşekkür ediyorum.Toplantımızın ilçemize faydalı olacağına inanıyorum. " dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2018, 20:44
YORUM EKLE