Pamukova'da Yerel Seçim Rüzgârlı Esmeye Başladı

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için zaman yaklaştıkça2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere yaklaşık 7 ay olmasına rağmen siyasette havalar gittikçe ısınmaya başladı. siyaset ısınmaya başladı.

Pamukova'da Yerel Seçim Rüzgârlı Esmeye Başladı

Ak Parti Pamukova’nın Aday Adayları

Belediye seçimlerinde aday adayları olacak isimler gün geçtikçe kulislerde daha yüksek anılmaya başlandı. 2014 yerel seçimlerine göre bu seçimde aday olmak için başvuracakların isimleri oldukça fazla olacağa benziyor.

2019 Mart ayında yapılacak olan seçimlerde aday adayı olacağı dile getirilen isimler şöyle sıralanıyor… Mevcut Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Eczacı Güven Övün, Ak Parti Eski İlçe Başkanı Gürsel Işık, Eski Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan ve esnaf İrfan Metin’in isimleri kulislerde yüksek şekilde söylenmeye başlandı. Bu adaylar adayları arasında nasıl bir süreç yaşanacağı Aday Adaylığı başvurularından sonra şekillenecek.

Sakarya’da Büyük Etken Ali İhsan Yavuz

AK Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un kongre sonrasında söylemleri bayramda en çok konuşulan konulardan biri oldu. Hiç şüphesiz ki Sakarya listesinde Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un etkisi oldukça yüksek olacak.

MHP, İYİ Parti ve CHP’den Ses Yok

Pamukova’da bulunan diğer siyasi partilerde yerel seçimlere yönelik olacak herhangi bir hareketlilik gözlenmiyor. Pamukova’nın Ak Parti’ye olan desteği her seçimde %70’lerde. Diğer siyasi partilerin Ak Parti adayının kesinleşmesi üzerine hareket edeceği kulis bilgileri arasında yerine alıyor.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE