banner292
banner298

Pamukova Belediyesi Park Projesine Tepki!

Pamukova Belediyesi park projesi ile ilgili çalışma başlattığını duyurdu. Bunun üzerine tepkilerde oluşmaya başladı.

Pamukova Belediyesi Park Projesine Tepki!
Yeninden Yapılacak!

Pamukova Belediyesi AK Parti döneminde ki Başkan Hikmet Ferudun TURAN tarafından 3 yıl düzenlenen park şimdi ise yine Belediye Başkanı Cevat KESER tarafından yeniden yıkılıp tekrar yapılacağı söyleniyor...

Vatandaş Tepkili

Yalnız Pamukova halkı bu konuda tepkilerini çok sert yönde göstermeye başladı. Yıkılacak olan parkta ki oturan vatandaşlara konu hakkında ki düşünceleri sorulduğu zaman hayli sert ve kızgın cevaplarla karşılaşıyoruz.

Şimdi de Oturuyoruz O Zamanda Oturacağız!

Yapılan düşünce alışverşinde Pamukova'lıların bazıları hep ortak ve aynı tepkiyi gösteriyor... Bu parkı yıkıp yeninden park yapmanın ne gereği olduğunu parka kadar daha çooookkk işlerin olduğunu belirten vatandaş haklı görünüyor. Bu projenin amacının farklı olduğunu düşüncesinde olanlar da var.

İsminin yayınlanmasını istemeyen bir Pamukovalı şöyle söyledi :

"Pamukova'da bu park tekrar yıkılıp yeninden yapılmasının anlamı yok. Ne gerek var ki aynı şeyi yıkıp tekrar yapmaya. Kime ne yararı oluacak ki Pamukova halkına bunun. Biz şimdi oturup cayımızı içiyoruz o zamanda oturup çayımızı içeceğiz. Bu çalışmayı yapmak boşa para harcamaktan başka birşey değildir. Eski başkan yaptı diye inadına şimdi yıkıp tekrar bunu yapmanın anlamı yok... Haaa siz kendi cebinizi veya başkasının cebini doldurursunuz o ayrı konu tabiki... Bu paralar tabi ki bizim cebimizden çıkıyor. Emekli maaşlarımızla zor geçinirken siz eften püften konularla işler yapıyorsunuz. Siz burada Vatandaşa hizmet değil kendinize hizmet ediyorsunuz...

Eğer amacınız vatandaşa hizmet ise gidin okulların yollarına bir bakın... Her sabah çocuklar çamur içinde gidip geliyor okullara. Pamukova Elbirlik İlköğretim okulu, Pamukova Anakucağı Anaokulu yollarına giden yolları yaptırın. Taşlar yerinden oynamış yoldan geçen hep çocuklar insanlar çamur oluyor o yolları yaptırın... ve Pamukova'da daha eksik var onlarla ilgilenin... Eğer işi bilmiyorsanız istifa edip bilenlere bırakın.." dedi.

PamukovaMedya.com Özel Haberidir.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300