banner303

Övün " Yüzdelik Oylara Bakmadan Hizmet Vereceğiz "

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün Pınarlı ve Hüseyinli Mahallesinde kalabalık bir vatandaş topluluğuna hitap etti.

Övün " Yüzdelik Oylara Bakmadan Hizmet Vereceğiz "

31 Mart Yerel seçim çalışmalarında adaylar aralıksız olarak çalışmaya devam ediyor. Güven Övün’ün Pınarlı ve Hüseyinli Mahallesi ziyaretine Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Teşkilat Başkanı Ahmet Şen, Meclis üyesi adayları, Hüseyin Şen, Muhittin Akın, Musa Atmaca ve partililer eşlik etti.
Mahalle gençleri Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün’ü meşaleler ile konak kapısında karşıladı.

Sadece Seçimde Gelmedim

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün yaptığı konuşmada “ Çıktığımız bu yolda sadece seçim için değil her zaman sizlerle iç içe olan bir kardeşiniz, ağabeyiniz, arkadaşınız, evladınız olarak buralara geldim. Seçimden seçime oy için asla uğramadım. Yeni bir Pamukova için çalışmalarımızı anlatmaya sizlerle buluşmaya devam ediyoruz.

Büyük bir sevgi seli ile bizleri karşılayan vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Nasip olurda sizlerin destekleri ile 31 Mart akşamı refah bir Pamukova’nın ilk adımlarını attığımız bu yolda hiç kimseyi bizlere oy verdi yada vermedi diye ayrım yapmadan kucaklayacağız.

Yüzdelik Oylara Bakmadan Karne Hesabı Yapmadan Çalışacağız

Övün konuşmasına “ Hizmetlerimizi yaparken hangi mahallemiz yüzde kaç oy ile bizleri desteklemiş gibi bu tür bir ayrıma girmeyeceğiz. Büyüklerin karşısında karne hesabı şu mahalleye şu kadar oy var diyerek hizmet götürülmez. Oy ayrımı yapılmaz. Şimdiden bize şu kadar oy verin seçimden sonra ona göre hizmet alırsınız gibi tehditlerde de asla bulunmadık bulunmayacağız. Herkese eşit şekilde yaklaşacağız. Şahısların çıkarlarına göre değil Halkın çıkarına göre kararlar vereceğiz.

Korku ve tehdit üzerine kurulan tüm oyunları el ele vererek yıkacağız. Refah, mutlu bir Pamukova için 31 Mart günü hep birlikte oyumuzu Güven Övün’e kullanacağız…” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seçkin boncuk
Seçkin boncuk - 5 ay Önce

Pomykova kazanacak 1/nisan/sabahı bir güneş dogacak ooo güneş Güven Övün olacak