Övün "Artık Pamukova'da Saadet Vakti Gelmiştir"

Saadet Partisi (SP) Pamukova Belediye Başkan Adayı İbrahim Güven Övün, ilçeye bağlı Gökgöz ve Çilekli mahallelerini ziyaret etti.

Övün "Artık Pamukova'da Saadet Vakti Gelmiştir"

Meşalelerle başkan gibi karşılanan Övün, "Gerçekleştireceğimiz projelerle Pamukova'ya en üst seviyede hizmet sunacağız" dedi.

Sloganlar eşliğinde

Mahalle halkı tarafından meşaleler ve yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Adayı Övün, 'Pamukova seninle övünüyor, hoş geldin Güven Başkan' sloganları eşliğinde vatandaşlarla bir araya geldi. Gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu kaydeden Övün, gittiği her mahallede aynı sevgiyle karşılandığını belirtti.

Saadet vakti geldi!

Pamukova'yı karış karış gezmeye devam edeceklerini söyleyen İbrahim Güven Övün, "Halkımızdan aldığımız bu güç ve destekle inşallah 1 Nisan'da görevi devralacağız. Pamukovalı halkım da çok iyi bildiği üzere efsane Milli görüş belediyeciliği tüm Sakarya'nın olduğu gibi Pamukova'nın da en büyük hakkı. Artık Pamukova'da Saadet vakti gelmiştir" dedi.

Üst seviye hizmet

Başkan adayı Övün şöyle devam etti; "Halkın belediyeye katılımın üst düzeyde olduğu bir yönetim modeli ortaya koyacağız. Herkes derdini açıkça söyleyebileceği, şeffaf, güvenilir ve tüm sorunların çözülmesinde bire bir diyalogların olduğu bir sistem. Proje bazlı çalışmalardan tutun da sosyal hayatın en üst seviyede yaşandığı bir yaşam sunacağız. Pamukova halkım bunu hak ediyor. İsraf yok, liyakat var. Tüm bunları gerçekleştirmek için Pamukova halkımdan destek bekliyorum. Onların da esirgemeyeceğini çok iyi biliyorum." ifadelerini kullandı.

Tarımsal üretime destek

İşsizlik sorununa da dikkat çeken Övün, "Gittiğimiz yerlerde diğer sorunların yanında işsizlik sorunlarıyla da karşılaşıyoruz. Göreve geldiğimizde özellikle tarım ve gıda ile ilgili üretim tesislerinin kurulması için yatırımcılara her türlü desteği vereceğiz. Hedefimiz işsiz, aşsız insanımızın kalmamasıdır."açıklamasında bulundu.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE