banner292
banner298

Mhp'liler Milletvekilleriyle Pamukova'yı Dolaştılar

Tekirdağ Milletvekili Kemalettin Nalcı, Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Enver Toçoğlu ve Mhp'li üyelerle Pamukova'yı Dolaştılar...

Mhp'liler Milletvekilleriyle Pamukova'yı Dolaştılar
Sakarya Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Pamukova Milliyetçi Hareket Partisi yönetim kurulu ve üyeleri ile birlikte Pamukova'lı esnafları ve Pamukova'lı vatandaşlarla sohbet ettiler.

Tekirdağ Milletvekili Kemalettin Nalcı ve Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Enver Toçoğlu ile birlikte Pamukova Belediye parkında vatandaşlarla sohbet edip çay içtiler. Nalcı ve Toçoğlu shbet sırasında birkaç vatandaşı sorularını cevapladı.

Bir vatandaşın sorusu üzerine biraz gerilen ortam daha sonra ise Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Enver Toçoğlu'nun konuya dahil olması ile açıklığa kavuştu...

1. VideoTekirdağ Millet Vekili Kemalettin Nalcı ve Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Enver Toçoğlu ile bir vatandaş arasında geçen sert konuşma!

2. Video

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE

banner300