banner303

Keser " Daha büyük ve anlamlı hizmetler yapacağız "

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser 31 Mart yerel seçim çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor.

Keser  " Daha büyük ve anlamlı hizmetler yapacağız "

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser 31 Mart yerel seçim çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor. Her gittiği mahallede kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından meşaleler ve havai fişekler ile karşılanan Keser’e AK Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Canan Boncukçu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Bayram ve Belediye Meclis üyesi adayları da eşlik ediyor.

Paşalar Üçevler ve Özbek Mahallesinde vatandaşlar ile buluşan Keser’i Özbek Mahallesi ziyaretinde MHP İlçe Başkanı Arif Çakıl da yalnız bırakmadı.

Keser Paşalar Üçevler ve Özbek Mahallesinde, Pamukova ve köylerine dair iddiaları olduğunu ifade ederek, “ Pamukova ve köylerine  aşkımız var, hedeflerimiz var, olmazsa olmazlarımız var. Bizim gece demeden, gündüz demeden Pamukova ve köylerine daha büyük ve daha anlamlı hizmetler yapmak gibi bir derdimiz var. Rabbim'in izin ve müsaadesi sizlerin desteği ve inancıyla inşallah Pamukovamızı yeni hizmet ve yatırımlarla buluşturacağız “ dedi.

Bu zamana kadar Pamukova ve köylerinin kendisine olan desteğinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Keser, “ Yeni dönemde projelerimiz ile yeni hizmetlerimiz ile bize olan güveninizi bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada Allahın izniyle boş çıkarmayacağız “ dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE