Keser "Çeyrek Asırdır Gönül İmparatorluğu Kurduk"

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser Fevziye ve Gökgöz Mahallesini ziyaret etti.

Keser "Çeyrek Asırdır Gönül İmparatorluğu Kurduk"

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam eden Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik ve Belediye Meclis üyesi adayları ile Fevziye ve Gökgöz Mahallesini ziyaret etti.

Yine kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan ve mahalle kahvesini dolduran vatandaşlara konuşan Keser, “Çeyrek Asırdır Gönül İmparatorluğu Kurduk” dedi.

Fevziye mahallesinde konuşan Cevat Keser “Bizler Korku İmparatorluğu değil, çeyrek asırdan bu yana GÖNÜL İMPARATORLUĞU kurduk. Halkımızın gönlüne girdik. Acısında, kederinde, sevincinde, başarısında, hulâsa iyi ve kötü gününde yanında olduk. Biz "BELEDİYECİLİK GÖNÜL İŞİDİR" derken boşa demiyor, bunu yaşıyor ve yaşatıyoruz, bazıları ise bunun EDEBİYATINI yapıyor.

Fevziye Mahallemiz Gönül Belediyeciliği ile yeni döneme hazır. DURMAK YOK, FEVZİYE MAHALLEMİZE HİZMETE DEVAM.” dedi

Gökgöz Her Zamanki Gibi Zirvede

Gökgöz mahallesinde de konuşan Cevat Keser “ Gökgöz'de coşku ve heyecan her zamanki gibi zirvedeydi. İnşallah 31 Mart'ta da bu coşku sandığa en iyi şekilde yansıyacak ve Gökgöz bizlere rekor seviyede oyla destek verecektir. Mahalle sakinlerimizin salonlara sığmayan yoğun katılımlarından, sıcak ilgi ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyor DURMAK YOK GÖKGÖZ MAHALLEMİZE HİZMETE DEVAM diyorum.” Dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tapucu
Tapucu - 7 ay Önce

ŞU KÖYLERDEN SATILAN ARAZİLERDEN GELEN PARALAR NE OLDU?SEÇİMİ KAZANMAN İÇİN MARKET FİŞİ OLMASIN!