İYİ Partiye Belediye Meclis Üyeliği Başvurusu Yaptılar

Pamukova İYİ Parti İlçe Teşkilatına 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için Neşet Er ve İsmail Gençali belediye meclis üyeliği müracaatında bulundu.

İYİ Partiye Belediye Meclis Üyeliği Başvurusu Yaptılar

Pamukova esnaflarından Neşet Er ve İsmail Geçali, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimleri için İYİ Partiden Belediye Meclis üyeliği adaylığı için İlçe Teşkilatına başvuru yaptılar.

Neşet Er ve İsmail Gençali 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerinde İYİ Parti Pamukova belediye meclis üyesi olmak adına hazırladıkları dosyaları İYİ Parti İlçe Teşkilatı binasında, İYİ Parti İlçe Sekreteri İsmail Zobar’a teslim ettiler.

Neşet Er ve İsmail Gençali’nin belediye meclis üyeliği adaylık başvurularını teslim alan İYİ Parti İlçe Sekreteri İsmail Zobar, Er ve Genali’nin belediye meclis üyeliği için yaptıkları başvuruların kendilerini mutlu ettiğini, Pamukova’nın İYİ olmasını istediklerini  ifade ederek,  “ Çok değerli iki büyüğümüz İYİ

Partiden belediye meclis üyesi adayı olmak için müracaat ettiler.Biz Pamukova2nın iyi olmasını ve gelişmesini istiyoruz.  Pamukova da yaşayan vatandaşlarımızın güzellikler içinde olmasını ve en iyi hizmeti almasını istiyoruz.  Biz İYİ Parti ailesi olarak kurulduğu günden buyana çığ gibi büyüyoruz “ dedi.

Pamukova da Millet İttifakından CHP’mi, İYİ Parti’mi belediye başkan adayı çıkaracak sorusunun cevabının önümüzdeki günlerde netleşeceği ifade edildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE