İYİ Parti ve CHP Pamukova'da Ortak Aday Çıkarak!

Pamukova CHP ve İYİ Parti ortak bir açıklama yaparak , Pamukova da Millet İttifakının aday çıkaracağını başka bir oluşuma destek olmayacaklarını açıkladılar.

İYİ Parti ve CHP Pamukova'da Ortak Aday Çıkarak!

Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Teke ve İYİ Parti İlçe Başkanı Kemalettin Yörük yaptıkları açıklamada, CHP ve İYİ Partinin Millet İttifakı ile Pamukova da CHP veya İYİ Parti bayrağı altında bir belediye başkan adayı çıkaracağını, çatı adayı diye bir oluşuma destek vermeyeceklerini açıkladılar.

"Pamukova da CHP ve İYİ Partinin içinde olduğu Millet İttifakı vardır.."

CHP İlçe Başkanı Teke ve İYİ Parti İlçe Başkanı Yörük, “ Pamukova da CHP ve İYİ Parti arasında Millet İttifakı kuruldu. CHP bayrağı altında çıkacak adaya İYİ Parti destek vercek, İYİ Parti bayrağı altında aday çıkarsa CHP destek verecek. CHP ve İYİ Parti Pamukova da bunun dışında hiçbir siyasi oluşuma ve partiye destek vermeyecektir. Pamukova da Millet İttifakı vardır, çatı adayı diye bir aday yoktur. Kamuoyunu bu şekilde yönlendirenler yanlış yönlendirmektedir. Tekrar söylüyoruz Pamukova da CHP ve İYİ Partinin birlikte ittifak yaptıkları Millet İttifakı vardır başka bir ittifak yoktur” açıklamasını yaptılar.

" CHP veya İYİ Parti bayrağı altında bir belediye başkan adayı çıkarcağız.."

CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları aday belirleme noktasında çalışmalarının son noktaya geldiğini kısa zaman içinde Pamukova da CHP veya İYİ Parti bayrağı altında bir belediye başkan adayını birlikte açıklayacaklarını ifade ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
CHP Lİ
CHP Lİ - 8 ay Önce

BİZ SOLCULAR AKILLIYIZ ARKADAŞ ŞİMDİ SİZ ADAY ÇIKARIPTA OYLARIMIZI SİZE VERİPTE AKP Lİ ADAYIN ÇIKMASINA FIRSAT VERMEYİZ.ŞİMDİ GÜVEN BEY FAKTÖRÜ VAR OYLARIMIZ ONUNLA DAHA DEĞERLİ VE KAZANMASI ÇOK MUHTEMEL ONUN İÇİN OYUMUZ GÜVEN BEYE OLUCAKTIR.SİZİNDE BU KONUYU CİDDİ ANLAMDA DÜŞÜNMENİZ LAZIM BİZLER BU SEÇİMDE PARTİCİLİK YAPMIYORUZ BİR DEFA YA MAHSUS GÜVEN ÖVÜNCÜYÜZ