banner292
banner298

İYİ Parti Teşkilatı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

İYİ Parti Pamukova Teşkilatı ve Milletvekili Adayları Pamukova’da seçim çalışmalarına devam ediyor.

İYİ Parti Teşkilatı Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapmasında İYİ Parti Pamukova Teşkilatı ile birlikte İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adaylarından Ümit Dikbayır, Mehmet Kır ve bayan adaylardan Asena Aslan Budak Pamukova’da bir takım ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adaylarından Ümit Dikbayır ve Mehmet Kır ile birlikte İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bacıköy Mahallesi, Mekece Mahallesi ve Şeyhvarmaz mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Adayları çiftçinin sıkıntılarını çok iyi bildiklerini, Parti beyannamesinde detaylı olarak çiftçilere ve gençlere yapılacak olan sözlerden bahsettiler.

Kadın Kolları Merkez’de Dolaştı

İYİ Parti Pamukova İlçe Kadın Kolları ile birlikte bayan Milletvekili Adaylarından Asena Aslan Budak ile birlikte iftar sonrasında Pamukova Gölpark, Esentepe Park, Kent Park’ta bulunan seçmenlerle bir araya gelerek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçim için İYİ Parti’ye ve Meral Akşener’e destek istedi.

YORUM EKLE