banner292
banner298

İYİ Parti Pamukova Karapınar ve İsabalı Mahallerinde

İYİ Parti Pamukova Teşkilatı çalışmaları kapmasında Karapınar ve Isabalı Mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İYİ Parti Pamukova Karapınar ve İsabalı Mahallerinde

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapmasında İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, ile yönetim kurulu üyeleri ve İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mehmet Kır ile birlikte gezilerini sürdürmeye devam ediyor.

Karapınar ve İsabalı Mahallerinde

İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük önderliğinde, İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mehmet Kır iftar sonrasında Pamukova’nın Karapınar ve İsabalı mahallelerinde bir araya gelerek seçim beyannamelerinde yer alan vaatleri vatandaşlara aktardılar.

İYİ Parti "Koku Sorunu Çözeceğiz "

Karapınar mahallesinde gençlerle langırt oynayan Millletvekili Adayı Mehmet Kır ve İlçe Başkanı Kemalettin Yörük oldukça eğlenceli dakikalar geçirdiği gözlerden kaçmadı. İYİ Parti teşkilatı özellikle Karapınar mahallesinin en büyük sorunu olan Özel Katı Atık İşleme tesisinden gelen ağır ve kötü kokunun çözülmesi için mahalle halkına söz verdiler.

İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük “ Bizler hem çiftçimizin hemde Pamukova’mızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Milletvekili adaylarımız da bu sorunlardan en ince detayına kadar haberdarlar. İnşallah seçim sonrasında yapılacak olan çalışmalar ile hem Türkiye’miz hemde Pamukova’mız İYİ olacak. Tüm hemşerilerimize bizlere verecekleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.

YORUM EKLE