banner292
banner298

İYİ Parti Milletvekili Adayları Pamukova’yı Ziyaret Etti

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayları Dün Akşam Pamukova’yı Ziyaret Etti

İYİ Parti Milletvekili Adayları Pamukova’yı Ziyaret Etti

24 Haziranda yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ile İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayları Ümit Dikbayır ve Mehmet Kır, İYİ Parti Pamukova teşkilatı üyeleriyle birlikte Pamukova’yı mahallerini ziyaret etti.

Gökgöz ve Turgutlu’ya Gitti

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayları Ümit Dikbayır ve Mehmet Kır Pamukova’da iftarını açtıktan sonra Pamukova Gökgöz Mahallesi ile Turgutlu Mahallesi mahalle konaklarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.
Mahallelerde yaşayan vatandaşlar tarafından oldukça sıcak karşılanan İYİ Parti yönetimi ve Milletvekili Adayları Ümit Dikbayır ile Mehmet Kır Pamukova’nın her zaman daha iyi bir konumda olması gerektiğini, bölgede yaşanan sıkıntılardan haberdar olduklarını dile getirerek sorunların çözülmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını belirttiler.

Esnafları Gezdiler

Mahalle ziyaretlerinden sonra Pamukova merkezine gelerek açık olan esnafları ve parklarda bulunan vatandaşları ziyaret ederek sohbet etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE