banner292
banner298

İYİ PARTİ Adayı Kır Hayrettin Mahallesi’ni Ziyaret Etti

İYİ PARTİ Sakarya Milletvekili Adayı Mehmet Kır, İYİ PARTİ Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin YÖRÜK ve Yönetim Kurulu Üyeleri seçim çalışmaları kapsamında Hayrettin Mahallesini ziyaret ettiler.

İYİ PARTİ Adayı Kır Hayrettin Mahallesi’ni Ziyaret Etti

24 Haziran'da gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim çalışmaları kapsamında İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mehmet Kır, İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve Yönetim Kurulu Üyeleri seçim çalışmaları kapsamında Hayrettin Mahallesini ziyaret ettiler.

Teravih namazını Hayrettin Mahalle camiinde kıldıktan sonra Mahalle Kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili adayı Mehmet Kır Güney Sakarya’nın adayı olarak buradayım dedi. Konuşmasında tarımdan bahseden KIR şeftali, üzüm, soğan, ayva, kiraz, çilek ve diğer tarım ürünlerinin hak ettiği değeri görmediğini, çiftçinin ağır girdi maliyetlerinin altında ezildiğini belirtti.

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mehmet Kır “ Çiftçi ürettiği ürünün parasını cebine koymadan mazota, gübreye, tarımsal ilaca, tarım işçisine ödüyor. Yetmiyor tarlasını satıyor, bankalara muhtaç hale geliyor. Ben Allah’ın izni siz değerli hemşerilerimin mübarek oylarıyla milletvekili olduğum zaman ağırlıklı olarak bu konulara kafa yoracak ve haftanın en az 4 gününü Pamukova, Geyve ve Taraklı’da geçireceğim. Destek sizden, Takdir Yüce Mevla’dandır” dedi.

Hayrettin Mahallesi ziyareti sonrası Pamukova Kent Park Meydanına gelen partililer buradaki vatandaşlarla da sohbet etti.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE