banner292
banner298

İşte İstifa Edenlerin Tam Listesi!

12 Haziran'da yapılacak genel seçimler için Milletvekili aday adaylığı için görevlerinden istifa edenler

İşte İstifa Edenlerin Tam Listesi!

12 Hziran Genel seçimleri nedeni ile aday adayı olmak isteyen Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve Genel Müdürlerin 10 Mart 2011 gününe kadar görevlerinden ayrılmaları veya istifa etmeleri gerekiyordu. 

12 Haziran Genel Seçimleri için şu ana kadar istifa edenlerin elimize ulaşan gün gün listesi;

8 Mart Salı:

Ekrem Yüce; Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce görevinden istifa etti. Yüce Ak Parti den aday adaylığını açıklayacak.

Sedat Aydın; Eski Sakarya Sağlık İl Müdürü Sedat Aydın görevinden istifa etti. Aydın Ak Partiden aday adayı olcak.

9 Mart Çarşamba;

Akgün Altuğ; Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Altuğ Ak Partiden aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Sevda Uyanır; Bayındırlık Bakanlığı Proje Daire Başkanlığı Detay Araştırma ve İnceleme Şube Müdürü Uyanır, Ak Partiden aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti.( Uyanır 2007 seçimlerin de de aday adayı olmuştu)

10 Mart Perşembe;

Sevda Gürsel; Sakarya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Sevda Gürsel Ak Partiden aday adaylığı  için görevinden istifa etti.

Lütfullah Gürsoy; Sakarya Vali Yardımcısı görevinden ayrıldı. CHP den aday adayı olmak için istifa ettiği söyleniyor.

Mehmet Sait Doğan; Sakarya Üniversitesin de görevli Prof.Dr. Mehmet Sait Doğan, memleketi Adıyama dan Ak Parti milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden ayrıldı.

Engin Özkoç; Sakarya Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Özkoç istifasını verdi. Özkoç CHP den milletvekili aday adayı olacak.

Prof. Dr. Recai Coşkun; Sakarya Üniversitesi İdari Birimler İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Recai Coşkun görevinden istifa etti. Coşkun MHP den Sakarya Milletvekili aday adayı olacak.

Ziya Cevherli; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü olan Cevherli, Ak Partiden aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Rıdvan Özüm; Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı  Ak Partiden aday adaylığı için görevinden ayrıldı.

Ali Arıduru; Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürü Ak Partiden Sakarya Milletvekili aday adayı oalmak için görevinden istifa etti.

Turali Eraslan; Uzm. Dr Turali Eraslan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine istifasını verdi. Ak Partiden Milletvekili aday adayı olacak.

Suat Cebeci; Sakarya Üniversitesinde görevli öğretim üyesi Prof.Dr. Suat Cebeci Ak Partiden aday adayı olmak için görevinden ayrıldı.

YORUM EKLE

banner300