Hüseyinli Mahallesinden Başkan Keser'e Destek

Pamukova Hüseyinli Mahallesi gençleri ve sakinleri Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser’i ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimleri için destek sözü verdiler..

Hüseyinli Mahallesinden Başkan Keser'e Destek

Pamukova Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Cevat Keser’e mahallerden art arda destek sözlerinin gelmesi,  Başkan Keser’i mutlu etti.

Pamukova’ya bağlı bir mahalle sakini ve gençleri Başkan Keser’e 31 Mart yerel seçimlerinde destek vereceklerini açıklarken, dün akşam saatlerinde, kalabalık bir grupla Keser’i ziyaret eden Hüseyinli Mahallesi gençleri ve sakinleri yeni dönem için isteklerini iletirken, büyük bir oy çoğunluğu ile destek verecekleri sözünü verdiler.

“ Sayın Belediye Başkanımız Gönül Belediyeciliğini Bize Yaşattığınız İçin, Durmak Yok Yola Devam “ Hüseyinli Gençliği yazan Pankart açan gençlere Başkan Keser teşekkür etti. Başkan Keser yaptığı açıklamada “ Bu akşam Gölpark Sosyal Tesislerimizde Hüseyinli Mahalle sakinleri ve Mahalle Gençliğimizle Buluştuk. Mahallemize yapmış Olduğumuz Yatırım ve Hizmetlerden Duydukları Memnuniyeti Dile Getiren Mahalle Sakinlerimiz Kesintisiz ve Daha Büyük Hizmetlerin Devamı İçin % 90 Oy Sözü Verdiler. İnşallah Bugüne Kadar Olduğu Gibi Bundan Sonrada Mahallemizi Yeni Yeni Hizmetlerle Buluşturacağız. DURMAK YOK, HÜSEYİNLİ ile HİZMETE DEVAM ” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÜSEN KÖYLÜ
ÜSEN KÖYLÜ - 7 ay Önce

SELAM VERMEKLE,CENAZEYE GİTMEKLE ,İNSAN TOPLAMAKLA OY ALMA DEVRİ BİTTİ. CEM UZANDA TOPLADIYDI İNSANLARI PAMUKOVADA AMA MALUM KAZANAMADI.RESİMDE GÖRÜNSEKDE GÖNÜLDE GÜVENLEYİZ