banner303

Güven Övün'ün Aday Tanıtım Programına Yoğun Katılım

Saadet Partisi Pamukova Teşkilatı Tarafından Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi adayları tanıtım programı yapıldı.

Güven Övün'ün Aday Tanıtım Programına Yoğun Katılım

Saadet Partisi Pamukova Teşkilatı tarafından dün akşam vatandaşların yoğun katılımı ile Belediye Başkan Adayı ve Meclis üyesi adayları büyük bir coşku ile tanıtıldı.

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Güven Övün ve meclis üyesi adayları tanıtım programına Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay, Geyve Belediye Başkan Adayı Fikret Özer, Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Pamukova teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program saat 20:30’da Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Güven Övün’ün meşaleler ve havai fişekler eşliğinde coşkulu kalabalık tarafından sloganlar eşliğinde karşılandı. İstiklal marşının okunmasının arından ilçe başkanı Kemal Taş’ın konuşması sonrasında meclis üyeleri adına Ahmet Şen sahneye çıktı ve okuduğu şiirler ve konuşması ile vatandaşlardan büyük alkış aldı.
Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Bay yaptığı konuşmada “ Pamukova’da seçim çoktan bitmiştir. Belediye Başkan Adayımız Güven Övün bu büyük destek ile seçimin galibi olacaktır. Şimdiden Pamukova’ya hayırlı olsun. ” dedi.

Büyük Alkışlarla Güven Övün Sahneye Çıktı

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Güven Övün yaklaşık bir saat süren konuşması için sahneye yine meşaleler ve havai fişekler eşliğinde büyük alkışlarla sahneye çıktı. Güven Övün sahne konuşmasında diğer adaylara yüklenerek yapacağı projelerden bahsetti.
Güven Övün yaptığı konuşmada “20 yıldır Pamukova’da belediye başkanlığı yapmış biri var. Allah aşkına sen bu 20 yılda ne yaptın? Sadece kendi imkanların ile yaptığın bir tane Gölparak var onu da milleti ayağına çağırmak için kullanıyorsun. Birde ver %70 oyunu aç Ankara’nın yolunu diyor. Sen %7 al öp başının üstüne koy. Bu millet sana Ankara’nın yolunu değil, Sapanca’nın yolunu açacak.  

Hizmetlerimizi yaparken hangi mahallemiz yüzde kaç oy ile bizleri desteklemiş gibi bu tür bir ayrıma girmeyeceğiz. Büyüklerin karşısında karne hesabı şu mahalleye şu kadar oy var diyerek hizmet götürülmez. Oy ayrımı yapılmaz. Şimdiden bize şu kadar oy verin seçimden sonra ona göre hizmet alırsınız gibi tehditlerde de asla bulunmadık bulunmayacağız. Herkese eşit şekilde yaklaşacağız. Şahısların çıkarlarına göre değil Halkın çıkarına göre kararlar vereceğiz. Korku ve tehdit üzerine kurulan tüm oyunları el ele vererek yıkacağız.

1 Nisandan sonra Karamsarlık yok, umut var, ayrımcılık yok adalet var, iltimas yok hizmet var, korku yok huzur var, Baskı yok GÜVEN var. Artık şu kirli siyaseti bırak. Karşımda dik dur ki zaferimin bir anlamı olsun! Bir çivi bir nalı bir nal bir atı bir at bir komutanı bir komutan Bir ülkeyi kurtarır” 31 Mart’ta

Pamukova’yı kurtaracak olanda sizlersiniz. Ben 31 Mart’a kadar 4 kavram söyleyeceğim. “Hukuk, Adalet, Mantık, Fayda” 31 Mart’tan sonra ise bunların uygulamasını göreceksiniz.

Refah, mutlu bir Pamukova için 31 Mart günü hep birlikte oyumuzu Güven Övün’e kullanacağız…” dedi.

Daha sonra Belediye Meclis üyeleri isimlerini tek tek okuyarak sahneye çağırdı ve tanıttı. Sahne sonrasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

TÜM RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
SabriSorgun
SabriSorgun - 5 ay Önce

MaşAllah pamukovama

Cevat
Cevat - 4 ay Önce

Yeni başkana GÜVEN iyoruz