Güven Övün Karapınar'da Meşaleler İle Karşılandı

Pamukova Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün Karapınar Mahallesinde yine meşaleler ile karşılandı.

Güven Övün Karapınar'da Meşaleler İle Karşılandı

Pamukova Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün yerel seçim çalışmaları kapsamında Karapınar mahalle sakinleri ile buluştu.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Teşkilat Başkanı Ahmet Şen ve Partililer ile Karapınar Mahallesine gelen Övün, Özbek Mahallesinde olduğu gibi meşaleler ile karşılandı.

Övün, “ Beş yıldan buyana çalışmalarımız devam ediyor..”

Mahalle kahvehanesinde, mahalle sakinleri ile buluşan Güven Övün, beş sene evvel Ak Partiden aday adayı olduğunu ancak adaylığın nasip olmadığını, siyasetin uzun soluklu olduğunu, halkın teveccühünün kendisinden yana olduğunu ifade ettiklerini ve o zaman dan bu zaman çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Övün, beş yıldan bu yana hep aynı tempo ile çalıştığını, seçimden seçime ortaya çıkmadığını ifade ederek, “ Yerel seçimlerin farklı bir havası vardır. Bir genel başkana, bir siyasi partiye gönül vermiş olabilirsiniz. Ama yerel seçimlerde isimler konuşur, karakterler konuşur projeler konuşur. Önünüze birkaç seçenek çıkacak siz en doğrusuna karar vereceksiniz. Şimdiye kadar eczacımızdın, bundan sonra belediye başkanımız ol derseniz ben en iyi şekilde  belediye başkanınız olurum. Ancak eczacımızdın eczacımız olarak kal derseniz  amenna başımın üzerinde derim eczaneme dönerim. Şu an da mühür sizde. Ben inanıyorum ki Karapınar dan yüksek bir oy oranı olacak Pamukova’nın makus talihi yenilecek “ dedi.

Övün, “ Dört kelimeyi çok sık kullanacağız; Hukuk, Adalet, Mantık, Fayda..”

Övün, 31 Mart’a kadar dört kelimeyi çok sık söyleyeceğini ifade ederek,  “ Hukuk, Adalet, Mantık ve Fayda. Hiçbir işimiz kanunların dışında olmayacak. Herkese eşit mesafede hizmet götüreceğiz. Yaptığımız işlerde ben bilirim demeyeceğiz, istişare yapıp herkese fikir soracağız. Yaptığımız işlerde bir iki kişinin yarından ziyade, bütün toplumun yararını gözeteceğiz “dedi.

Övün, “ Bir kişi benim için dürüst değildir, güvenilmez, çalışkan değildir derse bana oy vermeyin..”

Yerel seçimlerde seçmenlerin belediye başkanlarını ya bizzat tanıdığını yada, seçmenin belediye başkan adayını tanıyan birini tanıdığını ifade ederek, “ Eğer içinizde beni tanımayan varsa, tanıyan birine sorsun. Eğer sorduğu kişi derse ki, dürüst değildir, güvenilmez, çalışkan değildir. O zaman bana oy vermesin “ dedi.

Övün, daha sonra Karapınar Mahallesinde Mahalle kadınları ile bir araya geldi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE