Güven Övün'e Özbek Mahallesinde Çoşkulu Karşılama

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Özbek Mahallesinde meş'alelerle karşılandı.

Güven Övün'e Özbek Mahallesinde Çoşkulu Karşılama

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün yerel seçim çalışmalarına Özbek mahallesinde devam etti.

Özbek Mahallesi girişinde meşaleler ile karşılanan Güven Övün duygusal anlar yaşadı. Gençlerinin mahalle girişinde meşalelerle karşıladığı Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün, mahalleye geldiği araçtan inerek, kendisini meşaleler ile karşılayan gençlerle tek tek tokalaşarak teşekkür etti.

Özbek Mahalle sakinleri ile buluşan Övün, Pamukova’nın ve Özbek Mahallesinin sorunlarını bildiğini, bu sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığını söyledi. Özbek Mahallesi yolunun durumunu gördüğünü ve seçim sonrası ilk işinin mahalle yoluna sıcak asfalt dökmek olduğunu ifade eden Güven

Övün, “ Bir çok projemiz var. Bunları yakın zamanda sizlere tek tek açıklayacağım. Sakarya kenarında bulunan Osmaneli İlçesinin yaptıklarını biz niye yapmayalım, bizde Sakarya kenarındayız. Biz Osmaneli den daha fazla şeyi yapabiliriz. Yeter ki iş bilen bir başkanı iş başına getirelim “ dedi.

Övün, dürüst, şeffaf  olacaklarını,  insan ayrımı yapmayacaklarını, kişiye değil topluma hizmet edeceklerini söyledi. Özbek Mahallesinde oldukça yoğun bir ilgi ile karşılanan Övün, Mahalleden moral depolayarak ayrıldı.

Elperek, Bayırakçaşehir mahallesine  ev ziyaretler ide yapan Övün, Şenmar marketin sahibi Hüseyin Şen’i ise iş yerinde ziyaret etti.

YORUM EKLE