banner303

Güven Övün "20 Yıldır Yapmamış! Şimdi mi Yapacak!"

Eczacı Güven Övün seçim çalışmasına Bacı mahallesine giderek devam etti.

Güven Övün "20 Yıldır Yapmamış! Şimdi mi Yapacak!"

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala seçim çalışmalarını aralıksız olarak devam ettiren Eczacı Güven Övün Bacı Mahallesi vatandaşları ile bir araya geldi.

Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Eczacı Güven Övün Bacı Mahallesine İlçe Başkanı Kemal Taş, belediye meclis üyeleri, parti yönetimi, gençlik kolları ile birlikte Bacı Mahallesine gitti. Pınarlı ve Bacı mahalle muhtarları tarafından karşılanan Eczacı Güven Övün yatsı namazını kıldıktan sonra mahalle gençleri tarafından meşaleler ve havai fişekler eşliğinde mahalle konağına gitti. Konuşma öncesinde mahalle gençlerinin asker uğurlamasına katılarak genci tebrik ederek askerliğinin hayırlı olmasını diledi.

Belediye meclis üyesi Ahmet Şen’in açılış konuşması sonrasında Saadet Partisi belediye başkan adayı Eczacı Güven Övün’ün rakiplerini eleştirerek projelerini anlattı. Mahalle halkından büyük teveccüh ve alkış alan Övün doğup büyüdüğü yerde bu konuşmayı yapmasının ayrı bir yeri olduğunu belirtti.

20 Yıldır Yapmamış! Bu Dönem mi Olacak!

Eczacı Güven Övün mahalle konağında yaptığı konuşmada “ Birileri hala çıkmış hizmet aşkı, liyakat, davadan falan söz ediyor. Sen bu zamana kadar Gölpark’tan başka hangi hizmeti yaptın Pamukova’ya! Tam 20 yıldır belediye başkanısın! Bunca yıldır yapmadığın şeyi çıkmış bu dönemde yapacağım diyorsun! Birde afiş yaptırmış. Neymiş ? Şimdi tam zamanı diye yazdırmış. Allah aşkına 20 yıldır gelmeyen zaman şimdimi gelecek. Sen anca kendini kandırırsın. Çıkta kendi öz imkanların ile yaptığın hizmetleri anlatta bizde bir bilelim bakalım nelermiş. Liyakattan bahsediyorsun ancak senin değiştirdiğin parti sayısını şu millet unuttu. Davadan söz ediyorsun ama bu zamana kadar partinin hangi davasına benimsedin ? ” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevat
Cevat - 3 ay Önce

Başkan güven