banner303

Güven Övün "1 Nisan'dan Sonra Korku Yok GÜVEN Var"

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün Üçevler Mahallesinde kalabalık bir vatandaş topluluğuna hitap etti.

Güven Övün "1 Nisan'dan Sonra Korku Yok GÜVEN Var"

31 Mart Yerel seçim çalışmalarında adaylar aralıksız olarak çalışmaya devam ediyor. Güven Övün’ün Üçevler Mahallesi ziyaretine Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Taş, Teşkilat Başkanı Ahmet Şen, Meclis üyesi adayları, Hüseyin Şen, Muhittin Akın, Musa Atmaca ve partililer eşlik etti.

“Bu Kadar mı Korkuyorsun Güven Övün’den”

Pamukova Üçevler Mahallesinde konuşan Eczacı Güven Övün siyasi parti adaylarını isim vermeden eleştirerek yaptığı konuşmasında “Sen zaten benim proje anlatmamdan neden rahatsızsın ki? Sanki ben tek aday mıyım sana rakip. Güven aşağı Güven yukarı. Başka partilerin adayı yok mu? Bu kadar mı korkuyorsun Güven Övün’den? Köylere hizmet gelmesi için Güven Övün’ün adı bile yetti. Ben konuşma yapıyorum arkamdan sandalyeler, televizyonlar getiriliyor.” dedi.

“Karamsarlık Yok Umut Var! ”

Eczacı Güven Övün konuşmasına şu şekilde devam etti “ 1 Nisandan sonra Karamsarlık yok, umut var, ayrımcılık yok adalet var, iltimas yok hizmet var, korku yok huzur var, Baskı yok GÜVEN var. Artık şu kirli siyaseti bırak. Karşımda dik dur ki zaferimin bir anlamı olsun!” dedi ve vatandaşlardan destek istedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE