Fatih Akın Karayolları 14. Bölge Müdürünü Ziyaret Etti

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu’nu ziyaret etti.

Fatih Akın Karayolları 14. Bölge Müdürünü Ziyaret Etti

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın daha 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu ile yan yolların daha etkin kullanımı ve kalan işlerinin tamamlanması ile uyarı işaretlerinin artırılması ve Mekece Mahallesi ile Çerkeşli Karayolunda meydana gelen yoğun Trafik Kazalarını daha aza indirmek için neler yapılması gerektiğini görüştü.

Taleplerimizi İlettik

Fatih Akın görüşme sonrasında yaptığı açıklama da “ Mekece Mahallemize yapılmış olan yan yol çalışmalarına teşekkür etmek için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Karayolları 14. Şube Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu’nu makamında ziyaret ettik. Hem Mekece Mahallesi Işıklarındaki yan yolların daha etkin kullanımı ile kalan işlerinin tamamlanması, uyarı işaretlerinin artırılmasını istedik.

Son zamanlarda sıkça Mekece  - Çerkeşli karayolunda meydana gelen Trafik Kazalarını daha aza indirmek için neler yapılması gerektiğini istişare ederek yeni taleplerimizi ilettik. Karayolları 14. Bölge Müdürümüz Mehmet Yazıcıoğlu’na Misafirperverliklerinden dolayı Teşekkür ederiz.” dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE