banner303

Fatih Akın Ak Parti İlçe Başkanları İstişare Toplantısında

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın Ankara’da yerel seçimler için düzenlenen İlçe Başkanları İstişare Toplantısına katıldı.

Fatih Akın Ak Parti İlçe Başkanları İstişare Toplantısında

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın ve Ak parti ilçe başkanları ile Ankara Ak Parti Genel Merkezinde düzenlenen İlçe Başkanları İstişare Toplantısına katıldı. Dün akşam toplantısı öncesi Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın Sakarya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz görüşmeler yaptı.

Mart 2019 yerel seçimleri öncesi sık sık toplantılar yapılarak parti programının şekillendiği şu günlerde belediye başkan aday adaylık başvurularının yakında başlaması bekleniyor.

Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın’da Ankara Ak Parti Genel Merkezinde düzenlenen İlçe Başkanları İstişare toplantısına katılarak süreçte yerini aldı. Toplantı öncesi dün akşam Sakarya Milletvekili ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile bire bir görüştü. Yaptıkları görüşmede Pamukova’nın yerel seçimlerde nasıl bir yol izleyeceği konusunda detaylı konuşmaların yapıldığı öğrenildi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE