Eczacı Güven Övün Saadet Partisine Üye Oldu!

Pamukova'nın yakından tanıdığı siyasette adını sıkça duyuran Eczacı Güven Övün Saadet Partisine üye oldu.

Eczacı Güven Övün Saadet Partisine Üye Oldu!

31 Mart Yerel seçimlerine adım adım yaklaşırken partilerde siyasi hazırlıklar giderek hız kazandı. Ak Parti'nin Pamukova adayının açıklanmasının ardından diğer partilerde aday hazırlıklarına hız verildi.

Pamukova'da Siyasi Denge Değişiyor

Yıllardır Pamukova’da eczacılık yapan 7’den 70’e herkesin taktirini kazanmış, beyefendiliğiyle başka siyasi görüş sahiplerinin de sempatiyle baktığı Eczacı Güven Övün’ün ismi Pamukova’da siyasi dengeyi değiştirecek bi hamle yaptı.

Dün Akşam Saadet Partisi Pamukova Teşkilatına giderek üyelik kaydı yaptığı öğrenilen Eczacı Güven Övün burada Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Bay ve Tüm teşkilat üyeleri ile istişare yaparak Pamukova için yapılması gerekenleri konuştu.

' Pamukova İttifaki ' Geliyor

Eczacı Güven Övün'ün Saadet Partisinden Pamukova Belediye Başkan adayı olması durumunda diğer siyasi partilerden de büyük destek göreceği ve birçok parti ile ittifak yapacakları siyasi kulislerde sık sık konuşuluyor. 

Siyasete girdiği günden beri planlı ve disiplinli bir şekilde çalışmalarına devam ettiren Övün, her hafta gittiği farklı bir mahalleyi ziyaret ederek dikkatleri üzerine çekmeye devam ettmişti. Pamukova halkının acı ve sevinçli günlerinde yanında oldu, sıkmadık el bırakmadı.

Siyaseti değiştirecek olarak bakılan bu hamlenin önümüzdeki günlerde resmi bir açıklama ile netlik kazanması bekleniyor.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
PAMUKOVALIYIZ
PAMUKOVALIYIZ - 8 ay Önce

Allah yolunu açık etsin pamukovanın çok değerli evladı.Sen toplumun her kesiminden oy alıp toplumun her kesimine adaletle hizmet edecek birisin.Mevlam inşaAllah belediye başkanlığını sana nasip eder,zaten senin çalışmana bile gerek yok isminin pamukovada karşılığı muazzam.Chp,Akp,SPve iyi parti seçmeni sana GÖVENiyor ÖVÜNüyor

Talat Özür
Talat Özür - 8 ay Önce

Sonuna kadar senin yanındayız aylecek

Bir Dost
Bir Dost - 8 ay Önce

Sevgili Güven; son zamanlarda aldığım en güzel haber. Rabbim utandırmasın. İnşAllah seni Belediye Başkanı olarak görürüz. Yeter artık Cevat, Cevat. Gelde Pamukova bir adam görsün.

İbrahim ŞAHİN
İbrahim ŞAHİN - 8 ay Önce

İstifası ile sevenlerini üzdü adaylığı ile bizleri sevindirdi halkın içinden biri samimi dürüst hal ve hareketleri yapmacık değil rabbim yolu bahtını açık etsin

Remzıye ekşi atasoy
Remzıye ekşi atasoy - 8 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun inşAllah arkandayız

AKHİSAR
AKHİSAR - 8 ay Önce

PARTİLER NE KADAR İTTİFAK YAPARSA YAPSIN ASIL İTTİFAKI TABANLAR (VATANDAŞ)YAPICAK İTTİFAKIN GÜÇLÜ ADAYIDA GÜVEN ÖVÜN

Ankaralı
Ankaralı - 8 ay Önce

Canı gönülden destekliyorum. İnşAllah Pamukova 3 kuruşluk siyaset yapanlardan kurtulur.

Ali Kağan kayacan
Ali Kağan kayacan - 8 ay Önce

Sonuna kadar arkandayız hayırlı olsun