Eczacı Güven Övün'e Vatandaştan Destek Büyük

Eczacı Güven Övün’ün ismi Pamukova’da belediye başkan aday adayları arasında sıklıkla konuşulmaya başlandı.

Eczacı Güven Övün'e Vatandaştan Destek Büyük

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Mahalli seçimlere hazırlanmamız, bütün oyunları bozmamız gerekiyor. Oradan güçlü çıkmamız lazım. Partinin adayı, ehliyet, liyakat sahibi, dürüst, toplumda takdir edilen isimler olacak. Bu isimlerle Mart 2019 seçimlerine gireceğiz. Aday belirleme çalışmalarımızı öne çekip ona göre yürüteceğiz.” açıklamasından sonra Pamukova’da AK Parti’de aday adaylıkları konuşulmaya başlandı.

Yıllardır Pamukova’da eczacılık yapan 7’den 70’e herkesin taktirini kazanmış, beyefendiliğiyle başka siyasi görüş sahiplerinin de sempatiyle baktığı Eczacı Güven Övün’ün ismi Pamukova’da belediye başkan aday adayları arasında sıklıkla konuşulmaya başlandı.
2014 yerel seçimlerinde Ak Parti’den Pamukova’da Belediye Başkan aday adayı olan ve o günden beri planlı ve disiplinli bir şekilde çalışmalarına devam ettiren Övün, her hafta gittiği farklı bir mahalleyi ziyaret ederek dikkatleri üzerine çekmeye devam etti. Pamukova halkının acı ve sevinçli günlerinde yanında oldu, sıkmadık el bırakmadı.

Vatandaştan Destek Büyük

Kendisine karşı gösterilen sevgi seline büyük bir tevazu ile yaklaşan Eczacı Güven Övün Siyasetin uzun soluklu bir uğraş olduğunun en güzel ispatı oldu. Önümüzdeki günlerde Ak Parti Genel Merkezi’nin yapacağı anketlerde öne çıkması tahmin edilen Güven Övün bugün yine hem halk pazarındaki esnaflarla ve pazarda bulunan vatandaşlarla bir araya geldi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

YORUM EKLE
YORUMLAR
pamukovalı
pamukovalı - 9 ay Önce

helal olsun abim DEVAMMM

Pamukovalı
Pamukovalı - 8 ay Önce

Hayırlı olmasını temenniederim