banner292
banner298

Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Sakarya'da Miting Yaptı

İYİ Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Adapazarı Demokrasi Meydanı'nda halka seslendi.

Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Sakarya'da Miting Yaptı

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener bugün saat 18:30’da Adapazarı Kent Meydanı'nda düzenlenen mitingde, iktidara geldiklerinde 5 yıl içinde Türkiye'nin tarım ithalatını bitireceklerini, beş yıldan sonra Türkiye'nin tarım ürünleri ihraç eden bir ülke olacağını savunarak, vatandaşların 24 Haziran'da bir karar vereceğini belirtti.

Pamukova Teşkilatı Yalnız Bırakmadı

İYİ Parti Pamukova İlçe teşkilatı İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener2in mitingi için bugün saat 15:30’da parti binaları önünden araçlar kaldırarak mitinge gittiler.

Yağan yağmura rağmen liderlerini dinleyen Pamukova teşkilatı ve binlerce kişi Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in seçim vaatlerine alkışlar ve sloganlar ile destek verdiler.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "Biz her yıl çocuklarımıza iş bulmak için 50 milyar dolar yatırım yapacağız. O iş imkanını oluşturuncaya kadar da ayda 500 lira vatandaşlık maaşı vereceğiz. 14 şeker fabrikasının satıldı. Tam iki milyon insanı ilgilendiren bir konu. Cumhurbaşkanı seçildiğim an bu şeker fabrikalarını satın alanlara sesleniyorum. Sakın ola o fabrikaların içine elinizi sokmayın. Derhal o sözleşmeyi iptal edeceğim, tekrar milletimin olacak." şeklinde konuştu. " dedi.

Haber Kaynağı: PamukovaMedya

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 00:43
YORUM EKLE